تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Laubwerk Plants Kit 1-7 v1.0.28 for SketchUp 2019

Plants Kit

نام نرم افزاری در زمینه مدلسازی 3 بعدی میباشد که به هنرمندان و معماران اجازه میدهد تا بتوانند به راحتی مدل هایی از درخت واقعی فیزیکی را بدون کاهش سرعت و استفاده بیش از حد حافظه به صحنه های سه بعدی خود اضافه کنند.

نرم افزار Plants Kit

شامل درختان محبوب و در حال رشد همراه جاده، پارک، باغ، گلخانه و غیره میباشد که برخی از این درختان به نام های درخت ابریشم فارسی، کاملیا ژاپنی، درخت مرجانی، جزیره، درخت خرما و غیره میباشند. همانطور که در نسخه های مختلف نرم افزار Plants Kit انواع درخت های گسترده و گرمسیری یافت میشود که هر یک از گونه های نیمه گرمسیری توسط متخصصان گیاه شناسی و کارشناسان مدل سازی سه بعدی ساخته شده و با استفاده از ترکیب روش های دستی و رویه ای مدل سازی به خوبی کار می کنند. همچنین درختان طراحی شده Plants Kit در 3 شکل با 4 سن و 4 فصل مختلف در هر یک از شکل ها موجود میباشد. همچنین سطح تنظیمات جزئیات در این برنامه بدین معنیست که هر درخت بدون ناوبری آهسته و رندر طولانی مدت زیبا و منحصر به فرد بنظر می آید. شرکت Laubwerk در سال 2010 جهت ارائه خدمات و راه حل های سریع برای معماران، هنرمندان CG و کارشناسان VFX که نیاز به مدل های سه بعدی در نرم افزار های سه بعدی دارند، تاسیس شده است.ویژگی های نرم افزار Plants Kit:دارا بودن انواع درخت از جمله مدیترانه ای، خرما، جزیره، کاملیا، ابریشم فارسی و غیره…قابلیت افزودن درختان در محیط نرم افزار به صورت سه بعدی بدون کاهش سرعت و مصرف بیش از حد حافظهپشتیبانی از نرم افزار های مدلسازی سه بعدی از جمله : SketchUp, 3ds Max, Maya, Cinema 4D
نام: Plants Kit 4
حجم فایل: 1.68 گیگابایت
شرکت سازنده: laubwerk
ورژن: v1.0.28
فرمت فایل: exe,dmg
پلتفرم: ویندوز،مک
رمز فایل: www.download.ir

Laubwerk Plants Kit 1-7 v1.0.28 for SketchUp 2019

The Laubwerk Plants Kit allows 3D artists and architects to easily add real physical tree models to their 3D scenes without slowing down or overloading them. The Laubwerk Plants Kit includes popular and growing trees along the road, park, garden, greenhouse and more. Some of these trees are called Persian silk, camellia, coral, island, date palm and so on.

لینک دانلود