تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Pluralsight – Getting Started with Remote Product Management

Pluralsight Getting Started with Remote Product Managementt

از آنجا که شرکتها مجبور شدند کارمندان خود را به دلیل همه گیری ویروس کرونا دور کار کنند ، همه آماده کار در این مجموعه جدید نیستند. این دوره به شما در طی آن انتقال کمک خواهد کرد. هزاران شرکت به دلیل شرایط جهانی بهداشت مجبور به کار از راه دور شدند. اکثر این شرکت ها از تجهیزات لازم برای راه اندازی جدید برخوردار نبودند. در این دوره ، شروع به کار با مدیریت محصول از راه دور ، خواهید آموخت که چگونه با این روش جدید کار سازگار شوید. در ابتدا ، نگاهی به روال قدیمی خود خواهید انداخت و نحوه اصلاح آن را متناسب با تنظیمات جدید کار خود شناسایی خواهید کرد. در مرحله بعدی ، خواهید دید که چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که همکاری و ارتباطات برای توسعه محصول حتی هنگام کار از راه دور نیز به طور موثر انجام می شود. سرانجام ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه خود را اداره کنید ، چگونه در هنگام کار در خانه نظم و انضباط کسب کنید و از سلامتی شخصی خود اطمینان حاصل کنید. هنگامی که با این دوره به پایان رسیدید ، می توانید از طریق فرآیندهای جدید و تغییر یافته و پویایی کار از راه دور ، به طور موثر شکاف بین تجارت و فناوری را پر کنید. درباره نویسنده : Eliska بیش از یک دهه تجربه مدیریتی در صنعت نرم افزار ، کار بر روی برنامه های تلفن همراه ، وب و پروژه ها برای محصولات داخلی و خارجی دارد.
نام: Pluralsight - Getting Started with Remote Product Management
حجم فایل: 116 مگابایت
شرکت سازنده: Pluralsight
تاریخ انتشار: 1399/10/24
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Pluralsight - Getting Started with Remote Product Management

As companies were forced to have their employees work remotely due to the pandemic, not everyone was prepared for how different the work dynamics will be in this new set-up. This course will help you through that transition.
Thousands of companies were forced to work remotely due to global health conditions. Most of these companies were caught off-guard and were not equipped to make the new set-up work. In this course, Getting Started with Remote Product Management, you’ll learn how to adapt to this new way of working. First, you'll take a look at your old routine and identify how to tweak it to suit your new work set-up.

لینک دانلود