تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن آموزشی Pocoyo and Friends با دوبله فارسی

به روز رسانی :

1399/09/17 قسمت های دوبله فارسی اضافه شد .

Pocoyo

یک پسر 4 ساله کنجکاو است که پاتو (pato)، الی و لولا بهترین دوست های او هستند. پوکویو همیشه لباس های آبی می پوشد با یک کلاه . پوکویو یک ماشین دارد به نام واموش (Vamoosh) که هم می تواند با آن پرواز کند و هم زیر دریا برود، حتی می تواند به فضا برود! پاتو یک اردک زرد رنگ است که یک کلاه سبز کوچک دارد . الی یک فیل صورتی است که همیشه یک کوله پشتی آبی همراه خود دارد. اون عاشق درست کردن چای و بیسکویت است و او یک عروسک دارد که خیلی دوستش دارد . برخلاف بزرگی اش، مهربون و آرام است . الی معمولا با اسوکتر صورتی اش به جاهای مختلف می رود . لولا حیوان خانگی زرد و نارنجی پوکویو است . پرنده خوابالو هم یکی دیگر از شخصیت های اصلی

انیمیشن Pocoyo

است . او معمولا کار خیلی کمی انجام می دهد و بیشتر می خوابد، حتی با چشم های بسته پرواز می کند . در این انیمیشن شخصیت های دیگری نیز وجود دارند مانند، موجودات سبز و بامزه فضایی، جوجه، پروانه، اسب، شوالیه ای به نام جیم و … . 
نام: Pocoyo
تاریخ انتشار: 2005
امتیاز imdb: 7.5
زبان: انگلیسی - فارسی
ژانر: آموزشی - کمدی
فرمت فایل: MP4
تهیه کننده: David Cantolla, Luis Gallego, Guillermo Garcia
ستارگان: Stephen Fry, Alex Marty, Montana Smedley, Courtney Webb, Jose María del Río, Stephen Hughes
رمز فایل: www.download.ir

Pocoyo and Friends Complete

Pocoyo, the curious toddler dressed all in blue, joins Pato the yellow duck, Elly the pink elephant, Loula the dog, Sleepy Bird and many others in learning new things and having fun.

لینک دانلود