دانلود بازی کامپیوتر Poly Bridge v1.0.5 نسخه Portable

Poly Bridge

یک بازی شبیه‌ساز پل‌سازی است که در سال 2016 و توسط استودیو بازی‌سازی Dry Cactus طراحی و منتشرشده است. در این عنوان شما وظیفه‌دارید تا از خلاقیت و علم مهندسی استفاده کنید تا بتوانید پل‌هایی کم‌هزینه و درعین‌حال مقاوم بسازید. به‌طورکلی بازی به دو بخش کمپین و سندباکس تقسیم می‌شود. در بخش کمپین بیش از صد مرحله و سطح مختلف وجود دارد که می‌بایست در هرکدام از آن‌ها برای شرایط و کاربردهای مختلف، پلی مناسب بسازید. در بخش سندباکس برخلاف کمپین مراحل خاصی وجود ندارد و قادرید تا بر اساس خلاقیت و سلایق خود پل‌ها و معماهای مختلفی طراحی کنید. بازی‌های شبیه‌ساز به‌طورکلی به‌منظور ایجاد حس و حال و تجربه یک پدیده دنیای واقعی طراحی می‌شوند و به همین خاطر فیزیک مناسب و واقع‌گرایانه از ویژگی‌های اصلی آنان می‌باشد.

بازی Poly Bridge

نیز توانسته این امر خطیر را محقق ساخته و جلوه‌های بصری کاملاً واقع‌گرایانه و فیزیکی مطابق با دنیای واقعی و مهم‌تر از همه مطابق با رشته مهندسی پل‌سازی ارائه دهد. هر چه سطح شما در بخش کمپین بالاتر می‌رود، هدف‌ها چالش‌برانگیزتر شده و امکانات و منابع برای ساخت پل‌هایی مقاوم‌تر محدودتر می‌شود. ازجمله قابلیت‌ها و ویژگی‌های کلیدی بازی Poly Bridge می‌توان به سیستم هیدرولیک پیشرفته، سیستم کنترل هیدرولیکی چندمنظوره، چک پویینت های متنوع، قابلیت کپی پیست در استفاده از آیتم‌های پل‌سازی و … اشاره کرد. 
نام: Poly Bridge
حجم فایل: 120 مگابایت
شرکت سازنده: Dry Cactus
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v1.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز
منتشر کننده: Dry Cactus
رمز فایل: www.download.ir

Poly Bridge - Portable

Unleash your engineering creativity with an engaging and fresh bridge-building simulator with all the bells and whistles. Enjoy hours of physics-based puzzle solving in the Campaign and then jump in the Sandbox to create your own bridge designs and puzzles. Challenge friends and the rest of the Steam Workshop community to solve your puzzles and download more levels submitted by other players.

لینک دانلود