تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pony Island نسخه GOG

Pony Island یک بازی پازل ، معمایی ماجراجویی به سبک اشاره و کلیک با المان هایی از بازی های shoot ’em up است که توسط استودیوی مستقل Daniel mullins games با موتور گرافیکی unity برای سیستم عامل های microsoft windows , OS X و linux ساخته شده و در 4 ژانویه 2016 این بازی برای پلتفرم های مذکور منتشر شده است  ، بازی Pony Island در زمان انتشار با استقبال قابل توجه منتقدان صنعت گیم مواجه شده است این عنوان با گرفتن نمره ی 9 از gamespot و به دست اوردن نمره ی 88 از سایت معتبر metacritics ، تبدیل به یکی از بهترین بازی های مستقل سبک action-advanture شده است ! در این بازی شما در برزخ هستید ، در یک ماشین بازی بدخواه و بد کار ابداع شده توسط خود شیطان به دام افتاده اید که سعی در تصاحب کردن روح شما را دارد ، در روند بازی شما توسط روح بازیکن قبلی راهنمایی میشوید ، هر چه بیشتر pony island را بازی کنید معما ها سخت تر و پیچیده تر میشود !

سایر توضیحات : شما در یک سیستم کامپیوتر مدرسه قدیمی به دام افتاده ، به ظاهر هیچ چاره ای جز بازی کردن و تسلیم خودتان و هرچه که در اختیار دارید به pony island  ندارید ! اما شما میتوانید از بازی خرج شوید و به ماشینی که pony island بر روی ان اجرا میشود وارد شوید که اطلاعات ارزشمندی که در روند بازی کمک قابل توجه ای به شما میکند ، مانند حساب کاربری بازیکن های دیگر و کارکتر های مختلف و سیستم پیام رسانیه دسترسی پیدا کنید ! زبان تصویری بازی به شدت واضح و اسان می باشد ! پازل ها تقریبا با هر مرحله که میگذرد پیچیده تر میشوند ! بازی تا حد زیادی تک رنگ است اما با اضافه کردن تم ترس کلاسیک و استفاده ی بجا از رنگ پردازی منحصر به فرد سازندگان این عنوان ، این بازی را تبدیل به یک بازیه منحصر به فرد کرده اند ! شما در روند بازی زمان زیادی را صرف بازی کردن pony island  به فرم های مختلف می کنید ، روند بازی عمدا تکراری است اما با این حدف که داستان محور است !  مکانیک این عنوان اینگونه است که شما با کلیک کردن بر روی  علامت های مخصوص که بر روی صفحه ظاهر می شوند به شما دسترسی به مکان های مختلف می دهد ! اجازه ندهید که تصاویر در مورد این بازی قضاوت کنند ، pony island یک بازی واقعا هوشمند است که موفق میشود در تمام مسیری که شما در حال بازی کردن هستید ، متعجبتان کند !

دانلود بازی کامپیوتر Pony Island نسخه GOG

مشخصات بازی :نام بازی : Pony Islandپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Daniel mullins gamesمنتشر کننده : Daniel mullins gamesسبک بازی : اشاره و کلیکنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam

 Pony Island

لینک دانلود