تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر Population Zero

Population Zero

داستان یک کاشف و محقق فضایی را بیان می‌کند که به دلیل نقص فنی مجبور شده پا به سیاره‌ای عجیب و ناشناخته بگذارد. تا لحظه انقراض انسان‌ها فقط 168 ساعت باقی است و او باید هر چه سریع‌تر به زمین بازگردد. او باید هر چه سریع‌تر راکتور سفینه را تعمیر کرده و hibernation pod را از نو راه‌اندازی کند. فقط یک فرصت باقی است و در صورت از دست دادن آن بشریت نابود خواهد شد! بازی دو حالت مختلف PvE و PvP برای بازی کردن ارائه می‌دهد که امکان تجربه بازی برای طیف وسیعی از افراد با هر سطح مهارت را فراهم می‌کند. در حالت PvE روند کلی بازی بسیار ساده و روان بوده و رویکرد آن بیشتر جنبه‌ی اکتشافی دارد تا جنگ و خونریزی. در حالت PvP مهارت‌های مبارزاتی شما از اهمیت بالایی برخوردار است و تنها از یک خط خونی بهره‌مندید. به این معنی که با یک ضربه به‌راحتی خواهید مرد و باید از اول شروع کنید.

بازی Population Zero

از سیستم‌ها و مکانیک‌های سنتی استفاده نمی‌کند و شاید بازی در ابتدا اندکی گنگ به نظر برسد اما به‌مرورزمان با یادگیری و تطابق با روند بازی از تجربه‌ی آن لذت خواهید برد. در حالت PvP  درصورتی‌که ریسپاون های متعددی کسب کنید به هیولایی قدرتمند تبدیل خواهید شد. جهان بازی کپلر (Kepler) نام دارد که از قابلیت های منحصربه‌فردی مانند 7 بیوم یا زیست محیط مختلف برخوردار است. به‌مرورزمان و با گشت‌وگذار در این محیط با ویژگی‌های آن بیشتر آشنا خواهید شد. دشمنان شما به ساکنان اصلی این سیاره محدود نمی‌شود بلکه انسان‌های دیگری نیز در این سیاره حضور دارند که در زمینه کنترل محیط رقیب شما محسوب می‌شوند. 
نام: Population Zero
شرکت سازنده: Enplex Games LLC
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Enplex Games LLC
رمز فایل: www.download.ir

Population Zero

Your ship was destroyed. With no chance of returning to Earth, you face an unknown frontier. There are 168 hours left until human extinction. Repair the reactor and restart your hibernation pod to save yourself. Fail and become a creature of nightmares. Unite with fellow colonists or destroy them all!

لینک دانلود