تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ماجرایی و ترسناک Possession 1881 نسخه PLAZA

Possession 1881

به دنیای تاریک این بازی ماجرای اشاره و کلیک وارد شوید و با موارد ترسناکی مانند علامت های شیطانی و عروسک های سخن گو رو به رو شوید . این بازی درباره ی عقل و خرد ، هنر و رمز و راز در عصر ویکتوریا می باشد . علم ، تاریخ ، هنر و بسیاری موارد دیگر جزو چیزهایی هستند که معماها و پازل های منحصر به فرد و جذاب این بازی از آن ها الهام گرفته است و شما با استفاده از اتصالات و سرنخ هایی که یپدا می کنید و باید این معماها را حل کنید . داستان

بازی Possession 1881

در سال 1881 میلادی جریان دارد ، زمانی که انقلاب های فکری و علمی مهمی رخ می دهند و مردم بیش از پیش به سمت یادگیری دانش و علم می رود . پس از سقوط پاپ بسیاری از مردم هم به سمت یادگیری و کشف علوم ماورایی ، شیطانی و جادوگری رفتند و اگر چه هیچ وقت موفقیت چندانی در این زمینه کسب نکردند ، اما اقداماتشان تاثیرات مخرب و بسیار بدی بر دنیای گذاشت و باعث احضار نیروهای ماورایی خطرناکی شد . اکنون این بازی در تلاش است تا تجربه ای بسیار متفاوت و منحصر به فرد را از این دوران عجیب و غریب به شما ارائه بدهد . شما در این بازی با یک چالش ذهنی بزرگ رو به رو خواهید شد و باید از خانه ای که در آن عده ای نیروهای ماورایی را احضار کرده اند ، فرار کنید . گرافیک بسیار واقع گرایانه و بافت های پر جزئیات و طبیعی و طراحی هنری بسیار زیبای بازی باعث می شود که کاملا غرق در تجربه ی آن شوید و بسیار سرگرم شوید . 
نام: Possession 1881
حجم فایل: 1.65 گیگابایت
شرکت سازنده: End of the Line Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: End of the Line Studios
رمز فایل: www.download.ir

Possession 1881 - PLAZA

After the fall of Papal dominance, humans searched for truths in the occult, demonology, and witchcraft. These truths, though never realized, led to our modern take on spiritualism and our attempts at summoning demonic deities from the underworld. Possession 1881 is a game that explores what this time may have been like for those involved and lets the player experience first hand the thoughts and feelings of such a time.

لینک دانلود