تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند پیش از جرم Pre-Crime

Pre-Crime

با سفر به شیکاگو ، لندن ، پاریس ، برلین ، مونیخ و جاهای دیگر تکنیک های پیش بینی پلیس در عمل ، برای بررسی فرصت های جنایت و خطرات آنها و دیدار با افرادی که از آنها استفاده می کند و کسانی که قربانی آنها شده اند ، را نشان میدهد . چه کسی جنایتکار و چه کسی نیست ، آیا توسط الگوریتم تشخیص داده می شود؟

مستند Pre-Crime

به بررسی این موضوع میپردازد . داستان های علمی به واقعیت نگران کننده تبدیل می شوند؛ زیرا پیش بینی نرم افزارها ، الگوریتم ها و پایگاه داده ها به سرعت تبدیل به منبعی جدید برای جرایم آینده می شوند و ما را به این سؤال سوق می دهند که: ما چقدر حاضر هستیم به خاطر امنیت این کار را رها کنیم؟ به نظر می رسد پیش بینی صحنه جرم در آینده و جلوگیری از قتل قسمتی از یک فیلم علمی تخیلی است . اما در حال حاضر واقعیت دارد . مستند Pre-Crime نشان میدهد برای این کار رایانه های قدرتمند و دوربین های موجود همه داده ها را از همه منابع ضبط کنند ، سپس با کمک الگوریتم ها ارزیابی و تحلیل می شوند . در عین حال ما شهروندان به حامل داده های ضبط شده تبدیل می شویم ، هر حرکت ، پیام و خرید ما ردیابی و نقشه برداری شده است . امتیازات مربوط به احتمال اینکه ما مرتکب جرم شده باشیم به شخصیت ما پیوست می شود . رایانه ها لیست مجرمان فردا را ارائه می دهند . اما اگر کسی باشد که به این لیست پایان دهد ، چه می شود؟ اگر داده اشتباه باشد؟ یا مغرضانه؟ چگونه می توانیم در کارهایی که انجام نداده ایم مقصر باشیم؟
نام: Pre-Crime
حجم فایل: 934 مگابایت
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 5.8
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند جنایی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 28 دقیقه
محصول کشور: آلمان
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Matthias Heeder
نویسنده: Matthias Heeder
ستارگان: Steven Caluris
رمز فایل: www.download.ir

Pre-Crime

Science fiction turns into disturbing fact as forecasting softwares, algorithms and databases quickly become the new fortune-tellers for future crimes, driving us to ask: how much are we willing to abandon for the sake of security?

لینک دانلود