تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PreviSat v4.0.2.3 نسخه ویندوز

PreviSat

یک نرم افزار ردیابی ماهواره ای است که هدف آن کمک به شما در نظارت و مشاهده موقعیت ماهواره های موجودر در آسمان و در زمان واقعی است . این ابزار قادر به ارائه پیش بینی هایی در مورد گذر ماهواره ها و ایجاد شعله های ناشی از حضور آنها در جو است که می تواند زیبا به نظر برسد . در نرم افزار PreviSat چندین پارامتر داخلی نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا اطلاعات مهمی در مورد موقعیت ماهواره در فریم های مختلف جمع آوری کنید ، برای محاسبه موقعیت یک ماهواره در یک زمان خاص و در موقعیت جغرافیایی خاص پیش بینی کنید ، همچنین سایر تنظیمات دستی که امکانات دیگری را فراهم می آورد . شما می توانید با این نرم افزار هم حالت دقیق ماهواره در زمان واقعی را ببینید هم موقعیت آینده آن را در جو مشاهده کنید و از برنامه درخواست اعلان کنید . از دیگر ویژگی های

نرم افزار PreviSat

می توان به : رابط کاربری بی پرده و سرراست و وجود هر تنظیمی که که لازم است ، امکان پیش بینی آینده حرکت ماهواره ها ، ابزرا های TLE و تنظیمات مکان و … اشاره کرد .
نام: PreviSat
حجم فایل: 15.8 مگابایت
شرکت سازنده: Astropedia
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0.2.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PreviSat - v4.0.2.3

This is a satellite tracking software whose purpose is to help you monitor and observe the position of artificial satellites in real time. The tool is able to offer predictions about satellites’ passes and Iridium flares.There are also several built-in parameters that help you gather important information about the position of a satellite in different frames, set for computing the position of a satellite at a particular time, predictions, Iridium flares, as well as other handy configuration settings.

لینک دانلود