تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی دوچرخه سواری حرفه ای Pro Cycling Manager 2020

Pro Cycling Manager 2020

در این بازی شما مدیریت یک تیم دوچرخه سواری را بر عهده می گیرید و باید اعضای تیم آن را هدایت کنید و به صدر ببرید . شما نیاز دارید تا به استخدام نیروهای مختلف کاری بپردازید و امور مالی خود را مدیریت کنید . همچنین باید برای تیمتان و آموزش دوچرخه سواران برنامه ریزی کنید و به طراحی استراتژی های مختلف برای پیروزی بپردازید و آن ها را عملی کنید . یکی از تغییرات

بازی Pro Cycling Manager 2020

نسبت به نسخه های قبلی این است که شما باید مراقب روحیه و سلامتی دوچرخه سواران خود نیز باشید ، این تغییر اگرچه ممکن است ساده و سطحی به نظر برسد ، اما عمق زیادی دارد و می تواند جریان مسابقه را به طور کامل عوض کنید ، پس شما باید به این بخش نیز اهمیت زیادی بدهید تا بتوانید بهترین نتیجه ی ممکن را کسب کنید . در این عنوان بیش از 230 رویداد برای مسابقات و 650 زمین مسابقه وجود دارند ، از تور دو فرانس بگیرید تا لا وولتا و رویدادهای کلاسیک جهانی . شما باید به درخواست های دوچرخه سواران که ممکن است مربوط به مسابقه ها یا اهداف شخصی باشند ، گوش بدهید و در صورت امکان به آن ها کمک کنید . باید در نظر داشته باشید لازم نیست که تمام خواسته های دوچرخه سواران را قبول کنید ، شما فقط باید بهترین تصمیم را بگیرید تا بتوانید تعادل تیم خود را حفظ کنید . در ضمن شما در بخش Pro Cyclist این بازی نیز می توانید در نقش دوچرخه سواری که دوست دارید یا ساخته اید قرار بگیرید و در مسابقه ها شرکت کنید . در این نسخه تمام 21 زمین مسابقه ی رسمی رقابت های تور دو فرانس به طور کامل لایستس شده اند و حضور دارند . داشبورد بازی نیز به منظور بهبود و استفاده ی راحتتر از نو طراحی شده است . همچنین هوش مصنوعی نیز در این نسخه بهبود قابل توجهی داشته است و اینبار روحیه ی چرخاشگرتر و ماجراجوتری دارد . 
نام: Pro Cycling Manager 2020
حجم فایل: 8.32 گیگابایت
شرکت سازنده: Cyanide Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی - شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nacon
رمز فایل: www.download.ir

Pro Cycling Manager 2020 - SKIDROW

Take on the peloton in over 230 races and 650 stages, from the Tour de France to La Vuelta to the classic events of the World Tour calendar. Become the manager of a cycling team and take them to the top! To get there, you will need to manage finances and recruitment, plan your training and implement your strategy. And for the first time in the Pro Cycling Manager series, you must look after your riders and their morale! One decision can change everything.

لینک دانلود