تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم سینمایی Puerto Ricans in Paris 2015

Puerto Ricans in Paris 2015 فیلم سینمایی در ژانر کمدی می باشد که توسط استودیوی PRIP Productions ساخته شده است . دو کارگاه از بخش NYPD شهر پرتریکو به صورت اتفاقی و طی یک سری حوادث سر از پاریس درمی آورند جایی که باید به دنبال یک کیف سرقت شده باشند . هر کدام از این دو کارگاه خانواده ی خود را دارند و برای آنها از همه چیز بیشتر در اولویت قرار دارد . آنها زمانی که وارد پاریس می شوند از طریق یک رابط از ماموریت خود مطلع می شوند . در این مسیر آنها با چالش های سختی روبه رو می شوند که مقاومت در برابر آنها بسیار سخت می باشد . این فیلم سراسر کمدی دارای موضوعی بسیار سرگرم کننده می باشد که می تواند شما را در طول فیلم به هیجان آورد .

دانلود فیلم سینمایی Puerto Ricans in Paris 2015

سایر توضیحات : فیلم کمدی Puerto Ricans in Paris 2015 توسط Ian Edelman کارگردانی شده است . در بخش نویسندگی Ian Edelman به همراه Neel Shah این وظیفه را برعهده داشتند . این فیلم در جشنواره فیلم لوس آنجلس در 12 ژوئن 2015 برای اولین بار به نمایش درآمد و تقریبا یک سال بعد یعنی در تاریخ 10 ژوئن 2016 توسط Focus World در پخش جهانی درآمد . بازیگران زیادی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که می توان از Luis Guzmán, Edgar Garcia, Alice Taglioni, Miriam Shor, Frédéric Anscombre, Rosario Dawson و Rosie Perez نام برد .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Puerto Ricans in Paris 2015

مشخصات فیلم Puerto Ricans in Paris 2015 :

– ژانر : کمدی– کارگردان : Ian Edelman– شرکت سازنده : PRIP Productions– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 82 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 2 دقیقه 18 ثانیه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB

Puerto Ricans in Paris 2015

لینک دانلود