تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rabiez: Epidemic نسخه کرک شده Portable

Rabiez: Epidemic

یک بازی استراتژیک در زمان واقعی در محیط آخرالزمان زامبی است ، جایی که یک زوج بازمانده مجبورند در برابر انبوهی از افراد آلوده شده به ویروس زامبی بجنگند تا بتوانند زنده بمانند . این بازی توسط توسعه دهنده بازی AI: Rampage برای شما به ارمغان آورده شده است تا بتوانید از یک بازی با چنین سبک و اتمسفری لذت ببرید . در بازی Rabiez: Epidemic شما باید گروه خودتان را راهنمایی کنید و آنها را به یک فضای امن برسانید ، جایی که عفونت و بیماری وجود ندارد و می توانیدب ا خیال راحت زندگی کنید . البته این کار ساده ای نخواهد بود و شما در راه دچار مشکلات فراوانی خواهید شد . به خاطر داشته باشید که مکان های امن به سختی می توانند به وجود بیایند و خطر همه جا وجود دارد . در این بازی شما دو حق انتخاب دارید یا می توانید راهی را انتخاب کنید که خودتان و گروهتان در مکانی امن سکنی گزینید و یا کاری کنید که منشا این بیماری از بین برود و به مرور این بیماری از روی زمین حذف شود و همه جا امن باقی بماند حالا کدام گزینه را انتخاب می کنید . ویژگی های

بازی Rabiez: Epidemic

بدین شرح است : تلفیق یک بازی آرکید با یک بازی استراتژیک و تاکتیکی ، بازمانده هایی با هوش مصنوعی که واقعی جلوه می کنند ، ساخته شده از روی موتور گرافیکی بازی تحسین شده AI: Rampage ، وجود دستاوردهای شبکه استیم که به تعداد دستاوردهای شما می افزاید و … . 
نام: Rabiez: Epidemic
حجم فایل: 39 مگابایت
شرکت سازنده: Sekerin Productions
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 5
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، آرکید ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: New Reality Games
رمز فایل: www.download.ir

Rabiez: Epidemic - Portable

Rabiez-Epidemic is a realtime tactical game in zombie apocalypse setting, where the couple of survivors have to fight against hordes of the infected. Guide your band of survivors as they attempt to escape the epicentre of the infection .Safe places are hard to come by; danger is everywhere! Do you choose to merely survive, or attempt to stop the epidemic in this territory?

لینک دانلود