تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید مسابقه ای Race.io v420

Race.io

نام یک بازی مسابقه ای آنلاین فوق العاده جذاب و هیجان انگیز که شما می توانید با دیگر افراد در سراسر جهان رقابت کنید . شما باید در هنگام مسابقات این بازی حرکاتی دیوانه وار و بسیار هیجانی انجام دهید . مسابقات این بازی به صورت 4 نفره بوده و شما باید به صورت آنلاین با 3 نفر دیگر در بازی مسابقه داده و نفر اول مسابقه بازی ، امتیاز های بازی را کسب می کند . مسابقات این بازی بسیار حساس بوده و یک اشتباه در مسیر می تواند در تمام طول مسیر بازی شما تاثیر بگذارد ، پس باید با نهایت سرعت عمل ، دقت زیادی را هم داشته باشید .  در طول

بازی Race.io

شما می توانید با کسب امتیاز و پول برای خود خودرو های جدید و قدرتمند تر خریداری کرده و با استفاده از آن در مسابقات با افراد سطح بالاتر شرکت کنید . بازی دارای محیط های مختلفی بوده که به بازی حالتی تنوعی را القاء کند . گرافیک بازی بسیار با کیفیت و 3 بعدی بوده و صحنه های مسابقه بازی بسیار با هیجان طراحی شده است .
نام: Race.io
حجم فایل: 57 مگابایت
شرکت سازنده: Vive
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v420
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Race.io - v420

We are constantly working hard on making the "Race.io" better and more entertaining for you. We need your constant support. Please feel free to email us for suggestions or if you just want to say hello. We would love to hear from you. If you have enjoyed "Race.io", do not forget to rate us on the Appstore.

لینک دانلود