تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rebound Dodgeball Evolved نسخه DARKZER0

Rebound Dodgeball Evolved

یک بازی علمی تخیلی همراه با بخش چند نفره ی آفلاین است . هدف اصلی این عنوان ارائه ی یک تجربه ی رقابتی می باشد و دوربین آن از بالا به پایین است . گیم پلی بازی به صورت شوتر است که این تجربه ی بازی را برای بازیکن ها آسان تر می کند . بازیکن ها می توانند در نقشه های مختلف به صورت تیمی یا انفرادی با یک دیگر مسابقه دهند و رقابت کنند . جهشگرها یکی از مهم ترین عناصر گیم پلی

بازی Rebound Dodgeball Evolved

هستند که قوانین این عنوان را تغییر داده اند و آن را جذاب تر کرده اند . شما با استفاده از آن ها می توانید کارهای ویژه ای مانند آهسته کردن زمان ، افزایش قدرت توپ یا تند کردن زمان را انجام دهید که می توانید در موقعیت های حساس بسیار موثر باشد و نتیجه ی بازی را کامل تغییر دهد . بیش از 15 نقشه ی منحصر به فرد در این بازی وجود دارند که هر کدام طراحی مخصوص به خود را دارند و نوع بازی کردن در هر کدام با یک دیگر فرق دارد و برای این که بر هر کدامشان کاملا مسلط شوید ، باید تمرین زیادی انجام دهید . شما می توانید این بازی را حداکثر با سه بازیکن دیگر به صورت آفلاین و چند نفره تجربه کنید و با یک دیگر به رقابت بپردازید . سبک این بازی طوری است که تا به حال مانند آن را ندیده اید و جذابیت خاصی دارد که باعث می شود بخواهید ساعت ها آن را بازی کنید و سرگرم شوید . البته اگر هم فردی کنارتان نیست که با او بازی را تجربه کنید ، می توانید با هوش مصنوعی بازی رقابت کنید و خود را به چالش بکشید .. شما این امکان را خواهید داشت نقشه ها و حالت های بازی را برای خودتان شخصی سازی کنید و سپس آن را ذخیره کنید تا هر وقتی که خواستید آن طور دلخواهتان است ، بازی را تجربه کنید . 
نام: Rebound Dodgeball Evolved
حجم فایل: 306 مگابایت
شرکت سازنده: Hexterion
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی - رقابتی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Hexterion
رمز فایل: www.download.ir

Rebound Dodgeball Evolved - DARKZER0

Rebound Dodgeball Evolved is a fast, competitive, multiplayer Sci-fi themed dodgeball game. The top down camera and twin stick shooter controls makes it easy to just pick up and play however the fast-paced nature of the game gives it a high skill ceiling. Players can team up and play against each other both online and offline with any combination of maps, Mutators, and gamemodes.

لینک دانلود