تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Remnant: From the Ashes – Swamps of Corsus

Remnant: From the Ashes – Swamps of Corsus

دی ال سی جدید بازی می باشد که در آن به سفر جدیدی در دنیاهای خطرناک و ویران شده می روید . بازی Remnant: From the Ashes – Swamps of Corsus محتویات موجود در نقشه ی این عنوان را گسترش می دهد . یک بخش جدید نیز در این عنوان وجود دارد ، حالت بقا . این حالت شامل عناصر بازی های روگ لایک می شود و شما در آن باید برای زندگی خود مبارزه کنید . ماجراجویی شما در این حالت تنها با یک اسلحه و مقداری ضایعات و پوست شروع می شود . شما باید به جست و جو و اکتشاف در محیط این بازی بپردازید و اسلحه و تجهیزات دیگری را نیز پیدا کنید . محیط های بازی در این نسخه دچار تغییراتی شده اند و کمی ویران هستند . یک سری باس فایت نیز در آن وجود دارد که مبارزه با آن ها بسیار چالش بر انگیز خواهد بود و برای نابود کردن آن ها باید از تمام مهارت های خود استفاده کنید . منطقه ی جدیدی که به نقشه ی بازی اضافه شده است شامل ماجراجویی ها و داستان های کاملا جدیدی می شود و همچنین باس فایت های دیگر نیز در آن وجود دارد . شما در این منطقه می توانید به انجام ماموریت های مختلف و موارد فرعی بپردازید و همچنین در رویدادهای ویژه ای نیز شرکت کنید . وسایل و آیتم های جدیدی مانند زره پوش و اسکین های جدید ، اسلحه های جدید ، حالت های جدید و قابلیت های جدیدی در این بازی وجود دارند . شما باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا مهارت خود را در

بازی Remnant: From the Ashes – Swamps of Corsus

بالا ببرید . بهتر است سعی کنید تا در درجه های سختی این عنوان بازی را تجربه کنید تا هم لذت بیشتری از چالش های آن ببرید و هم پاداش های بهتری به دست آورید تا بتوانید تجهیزات ویژه و مخصوص بازی را خریداری کنید . 
نام: Remnant: From the Ashes - Swamps of Corsus
شرکت سازنده: Gunfire Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Perfect World Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Remnant: From the Ashes - Swamps of Corsus - CODEX

Begin your journey across the dangerous and corrupted worlds of Remnant: From the Ashes with a new mode and expanded map content in the Swamps of Corsus DLC. Fight for your life in this new rogue-like game mode! Start off your adventure with nothing but a pistol, some scrap and the skin on your back. Travel randomly through corrupted World Stones to different biomes, scrap-up gear, fight insanely-difficult bosses and test your endurance on how long you can resist The Root’s influence.

لینک دانلود