تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Rename Master v3.15 نسخه ویندوز

Rename Master

یک برنامه فوق العاده جهت تغییر نام فایل ها اما به صورت دسته ای میباشد. اگر شما هم از کسانی هستید که با جمع آوری موسیقی، فیلم ها و بایگانی فایل های مختلف سر و کار دارید

نرم افزار Rename Master

به شدت پیشنهاد میشود، چراکه این برنامه به شما این اجازه را داده تا بتوانید حجم انبودهی از فایل ها را با چند کلیک ساده به نام دلخواه خود تغییر دهید. اما اگر بخواهید این کار را برای یک فول آلبوم به صورت دستی انجام دهید میدانید که وقت فوق العاده زیادی از شما گرفته خواهد شد. اما با Rename Master تنها در عرض چند ثانیه و با چند کلیک ساده فایل ها و آرشیو های خود را تغییر نام دهید. نرم افزار پیش رو از فرمت های MP3 ، JPEG JFIF و EXIF پشتیبانی میکند. توجه داشته باشید که برنامه به این صورت نیست که برای یک آرشیو که شامل صد فایل صوتی میشود یک نام را انتخاب کند، شما میتوانید برای هر کدام نام های گوناگونی را ثبت کنید. همچنین میتوانید به کمک آن توضیحات، تگ ها و موارد دیگر فایل ها را تغییر داده و مطابق سلیقه خود تنظیم کنید. از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به پرتابل بودن آن اشاره کرد، این موضوع به شما کمک میکند تا در هر جایی که هستید بتوانید از برنامه نهایت استفاده را ببرید.
نام: Rename Master
حجم فایل: 4.5 مگابایت
شرکت سازنده: Jackass JoeJoe
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.15
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Rename Master v3.15

Rename Master Portable is a utility for renaming large groups of files with a few clicks. Anyone that has worked with websites, file archives, or collections of music, videos, or pictures has probably spent way too much time renaming hundreds of files. This utility will add, remove, or replace parts of the filename with ease and also supports renaming via file properties, MP3 tags, JPEG JFIF and EXIF tags. Batch renaming that’s simple to use, yet still very powerful.

لینک دانلود