دانلود بازی RIDE 5 – RUNE برای کامپیوتر

دانلود بازی RIDE 5

دور موتور خود را بالا ببرید و با RIDE 5 آماده شوید تا به پیست بروید. تجربه بازی پر از آدرنالین که آنقدر معتبر است که به شما این احساس را می دهد واقعاً با سرعتی سرسام‌آور مسابقه می‌دهید.

موتور های مورد علاقه خود را پیدا کنید و موتورهای جدید را در بازی موتور سیکلت نهایی بررسی کنید! در بیش از 35 مسیر مسابقه دهید و بیش از 200 موتورسیکلت از سازندگان مشهور جهان را جمع آوری کنید، هر عنصر طوری طراحی شده است که احساس کنید در حال موتورسواری واقعی هستید.

در بازی RIDE 5 این فقط سرعت نیست که در مسابقات پیروز می شود – حالت استقامت به پشتکار و استراتژی پاداش می دهد. دیگر مسئله زمان نیست، با گزینه ذخیره کردن، خروج و دوباره پریدن بعداً به گزینه دلخواه خود بروید. فقط مطمئن شوید که مراقب سوخت و توقفگاه‌ها هستید – این خطوط کمکی می‌توانند به سرعت تبدیل به بدترین کابوس شما شوند!

در گاراژ خود شروع کنید، به رتبه های بالا بروید و در حالت جدید Career به بهترین مسابقه دهنده جهان تبدیل شوید.
با رقبای ماهرتر رقابت کنید، موانع واقعی که بین شما و خط پایان قرار خواهند گرفت را کنار بزنید. یاد بگیرید که بر موتورهای مختلف مسلط شوید و هر موقعیتی را مدیریت کنید.

هرچند آسان نخواهد بود، راه پیروزی مملو از چالش‌ها است و این شما هستید که تصمیم می‌گیرید کدام یک را انتخاب کنید – هر چه چالش سخت‌تر باشد، پاداش بیشتر است!

در بازی RIDE 5 مهم نیست چقدر خوب هستید، همیشه یک عامل وجود دارد که نمی توانید کنترل کنید: آب و هوا. آسمان آبی صاف می‌تواند به باران‌های شدید تبدیل شود و سپس دوباره به نور خورشید بازگردد، ابرهای غلتان در حالی که از پیچ‌ها عبور می‌کنید، شما را دنبال می‌کنند و مناظر دائمی در حال تغییر را به شما می‌دهند، شما باید با موقعیت‌های غیرمنتظره کنار بیایید و از مهارت خود برای مقابله با شرایط مرطوب و خشک استفاده کنید.

مطمئن نیستید کدام خط را دنبال کنید یا چه زمانی روی ترمز فشار دهید؟ از وسایل کمک سواری جدید استفاده کنید و در صورت نیاز از پشتیبانی سفارشی برخوردار شوید. یاد بگیرید که با موتور و ترفندهای تجارت بهتر مدیریت کنید تا به بهترین راننده تبدیل شوید.

شما می توانید یک عاشق واقعی موتور سیکلت را نه تنها از موتور، بلکه از گاراژ آنها نیز تشخیص دهید – مدل های مورد علاقه خود را جمع آوری کنید و آنها را مطابق میل خود سفارشی کنید. طرح های خود را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید و سبک خود را به نمایش بگذارید!

نام: RIDE 5
حجم فایل: 42.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Milestone S.r.l
تاریخ انتشار: Aug, 2023
امتیاز استیم: 6 از 10
نسخه: RUNE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه سازی، رانندگی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Milestone S.r.l
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *