دانلود بازی کامپیوتر RIVE نسخه SKIDROW

RIVE یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Two Tribes طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Two Tribes Publishing برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . RIVE یکی از بازی های مبارزه ای همراه با طیف گسترده ای از ربات هاست . نمایی 360 درجه که این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر تسلط بر محیط اطراف خود ، دید وسیعی نسبت به حرکات دشمنان خود نیز داشته باشید . بازی سعی کرده است تا بر داستان بازی مترکز نشود و تماما نبرد با ربات ها و جنگ میان گلوله و فلز را به تصویر کشد . سفینه شما در یکی از خطرناکترین مهلکه های فضایی به دام افتاده و هیچ راه برگشتی وجود ندارد ، پس بهتر است خود را برای مبارزاتی نفسگیر آماده کنید .

سایر توضیحات : بازی از مراحل مختلفی از جمله مبارزه در زیر زمین ، زیر آب ، در جاذبه صفر و یا در یک قطار در حال حرکت تشکیل شده است و تنوع بی پایان در این بازی توانسته است توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب نماید . هرچه پیش می روید و موفقیت های بیشتری را کسب می کنید بازی این امکان را به شما می دهد تا برخی از توانایی های خود را بهبود بخشیده و یا به توانایی هایتان بیفزایید مانند اضافه شدن قدرت هک دشمنان . با استفاده از این نیرو می توانید کنترل دشمنان را به تسخیر خود درآورده و از خود آنها بر علیه شان استفاده نمایید . سلاح ها ، تجهیزات ، سفینه ، زره ها و بسیاری موارد دیگر نیز شامل بخش ارتقا خواهند بود . بیش از 6 ساعت گیم پلی در بخش کمپین ، روایت داستانی جذاب از زندگی قهرمانان و خدمه سفینه و وجود حالت های مختلف مانند Single-Credit modes در کنار بخش های اصلی تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر RIVE نسخه SKIDROW

 

مشخصات بازی RIVE :

نام بازی : RIVE پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Two Tribes منتشر کننده : Two Tribes Publishing سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

RIVE

لینک دانلود