تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Robo Recall نسخه Epic Games Backup

Robo Recall

یک بازی واقعیت مجازی اول شخص تیر اندازی است که توسط شرک Epic Games برای هدست های واقعیت مجازی Oculus Rift توسعه یافته و منتشر شده است . شما در این بازی در نقش مامور 34 قرار می گیرید ، یکی از کارمندان شرکت روبو ردی که از شرکت های پیشروی تولید ربات های خدماتی می باشد . وظیفه ی شما در این عنوان این است ربات های ناقص و مشکل دار را شناسایی کرده و غیر فعالشان کند . بعد از این که یک ویروس پخش می شود ، محصولات شرکت روبو ردی در برابر ارباب ها و صاحب های انسانی خود قیام می کنند و شما باید تمام این مدل های معیوب و ویروسی را غیر فعال کنید و همچنین منشا این ویروس را پیدا کنید . گیم پلی این بازی به صورت اول شخص جریان دارد و بازیکن ها می توانند در آن به چهار اسلحه ی مختلف دسترسی داشته باشند ، یک کلت ، یک هفت تیر ، یک اسلحه ی سنگین پلاسمایی و یا یک شات گان . شما در

بازی Robo Recall

نمی توانید حرکت کنید و برای جا به جایی باید از تلپورت استفاده کنید که با استفاده از کنترلر مخصوص هدست واقعیت مجازی این امر امکان پذیر می باشد . اگر چه اصل گیم پلی این بازی بر مبنای تیر اندازی می باشد ، اما بازیکن ها می توانند با دشمن ها درگیری فیزیکی داشته باشند و از این طریق آن ها از بین ببرند ، آن ها می توانند دشمن ها را پرتاب کنند ، به آن ها ضربه بزنند یا که وسیله ای را به سمت آن ها پرت کنند . دشمن ها علاوه بر اسلحه های مختلف می توانند با موشک نیز به شما حمله کنند . یک سری دستاورد در این بازی وجود دارند که شما می توانید از طریق انجام تعدادی کار خاص یا رسیدن به یک هدف آن ها را به دست آورید و همچنین جوایزی دریافت کنید . این بازی تا به حال نامزد دریافت چند جایزه ی معتبر شده است . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی ( VR ) قابل بازی می باشد *
 
نام: Robo Recall
حجم فایل: 4.46 گیگابایت
شرکت سازنده: Epic Games
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Epic Games Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Epic Games
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

Robo Recall - Epic Games Backup

Players control Agent 34, an employee of RoboReady, a leading manufacturer of service robots. As a Recaller, it is the player's job to remove "defective" robots from circulation. After a virus causes RoboReady's products to rebel against their human masters, the Recaller must disable all defective models and find the cause of the virus. Gameplay takes place from a first-person perspective. The player can access four different weapons: a pistol, a revolver, a shotgun, and a plasma rifle, holstered on the hip or back.[4] Players move by teleporting, which is controlled with the thumbstick.

لینک دانلود