تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار RomaxDesigner R17 Build 149 Update 13 – Win

RomaxDesigner R17

یک نرم افزار فوق العاده در زمینه شبیه سازی و طراحی انواع ماشین ها و قطعات الکترومکانیک و مکانیکی است. از مدلسازی سریع گرفته تا شبیه سازی دقیق و کامل و ساخت محصولات به صورت مجازی، همگی توسط

نرم افزار RomaxDesigner

امکان پذیر است. این نرم افزار در اصل برای مهندسان و شرکت های حمل و نقل میباشد که به کمک آن انواع وسایل مکانیکی را طراحی و ایجاد کنند. طیف گسترده ای از ابزارها که برای طراحی در اختیار مهندسان توسط برنامه گذاشته شدی به حدی است که میتوانید به راحتی و بدون هر گونه کمبودی طرح های خود را ایجاد کرده و تجزیه و تحلیل آنها را به برنامه بسپارید. همچنین RomaxDesigner برای انواعی از صنایع گوناکون کاربرد داشته که میتوانید از لحاظ بهینه بودن هر یک را بررسی و تحلیل کنید. این برنامه برای ساخت و طراحی محصولات به صورت مجازی ایجاد شده است تا مهندسان بتوانند به صورت مجازی با حجم عظیمی از ابزار ها بهترین طرح های صنعتی را رسم کنید. شبیه سازی کامل سیستم NVH، سیستمی که برای طراحی دنده و ماشین های برقی استفاده میشود. همچنین میتوانید به کمک این نرم افزار تمامی حرکات قطعات را مشاهده کرده و آنها را تحلیل کنید. به کمک چنین نرم افزاری میتوان یک طرح صنعتی فوق العاده را بدون هرگونه مشکلی طراحی کرد.
نام: RomaxDesigner
حجم فایل: 1.26 گیگابایت
شرکت سازنده: Romax Technology Limited
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: Build 149
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

RomaxDesigner R17 Build 149 Update 13 - Win

From rapid modelling and concept exploration to detailed simulation and virtual product sign-off, our latest applications align with your drivetrain and transmission development cycle. Intelligently integrated into the wider CAE world, Romax Nexus empowers your teams and enables Right First Time designs.

لینک دانلود