دانلود بازی اندروید RPG Fernz Gate v1.1.1

RPG Fernz Gate

یک بازی مهیج و بسیار جذاب که مبنای آن یک انیمیشن با همین اسم می باشد و دارای نبرد هایی اکشن و هیجان انگیز می باشد . شما یک پسر به نام الکس بوده که یک دانش آموز معمولی در مدرسه ای می باشید . یک روز او در دنیای خیالی فرنلند ، جایی که سایر قوانین کار در آن فعالیت می کند ، از خواب بیدار می شود و متوجه خواهید شد که گروهی از متفقین در شهر شما شورش کرده اند و شما از آن روز باید به فکر بقای خود باشید . سلاح های گرم و اسلحه های مختلفی را جمع آوری کرده و به جنگ و نبرد با آنها بپردازید . بازی دارای انواع مختلفی از سلاح می باشد که شما باید به نسبت استراتژی جنگی خود از میان آنها انتخاب کنید که البته بسیاری از سلاح ها برای شما بسته است که باید در طول بازی با گذراندن مراحل و جمع آوری امتیاز برای خود آنها را باز کرده و خریداری کنید . بازی RPG Fernz Gate دارای گرافیکی 2 بعدی و انیمیشنی می باشد ولی در همین صورت بسیار سرگرم کننده و دارای نبرد هایی همراه با آدرنالین می باشد که مخاطب را به سرعت جذب خود خواهد کرد .
نام: RPG Fernz Gate
حجم فایل: 96 مگابایت
شرکت سازنده: KEMCO
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

RPG Fernz Gate - v1.1.1

Fighting to defend himself from monsters, the ever-ominous threat of the Overlord, and one chaotic event after another as he tries to find his own place in this new world, Alex comes across a young woman by the name of Lita from a peaceful world like his own.
Hitting it off, they soon become friends and set out together, but what hidden truth awaits them as their adventure begins to unfold...?

لینک دانلود