تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rustler: Prologue نسخه Steam Backup

Rustler: Prologue

در یک پیش درآمد برای بازی ای جهان باز و اکشن که در دنیای قرون وسطایی جریان دارد ، تبدیل به یک قاتل ماهر و حرفه ای شوید ، به انجام ماموریت های دیوانه وار بپردازید ، قهرمان ها بکشید ، اسب ها را بدزدید ، با نگهبانان مبارزه کنید و دهقان ها را غارت کنید . همه ی این موارد در این عنوان با گیم پلی ای جذاب قرار دارند .

بازی Rustler: Prologue

یک پیش درآمد برای نسخه ی کامل عنوان (Rustler (Grand Theft Horse می باشد ، البته این یک دمو نیست بلکه یک بازی کوتاه و مستقل است که شما را با بازی اصلی بیشتر آشنا می کند . به عنوان یک دهقان فقیر ، شما باید به فکر انجام یک کار متفاوت و بزرگ باشید تا بتوانید به فرد دیگری تبدیل شوید و زندگی خود را تغییر دهید . دنیای بازی طراحی جالبی دارد و در آینده شاهد شوخ طبی ، نا بهنگامی و همچنین اشاره های جالبی به فرهنگ عامه هستیم . بر خلاف دیگر بازی ها توسعه دهندگان این عنوان را تنها برای ارائه ی یک تجربه سرگرم کننده توسعه داده اند ، داستان آن چنان در این بازی معنایی ندارد و شاهد دقت تاریخی نیز در آن نیستیم . تنها چیزی که مهم است گیم پلی و ماموریت های سرگرم کننده ی بازی هستند . 
نام: Rustler: Prologue
حجم فایل: 891 مگابایت
شرکت سازنده: Jutsu Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: Steam Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Games Operators
رمز فایل: www.download.ir

Rustler: Prologue - Steam Backup

Become a medieval thug in a crazy Prologue to an open-world action game, full of pop-culture references. Complete insane quests, kill heroes, steal horses, fight guards, rob peasants and more! All packed in old-school gameplay style! RUSTLER: PROLOGUE is a story introduction to full version of RUSTLER. Don't treat it like a demo - it's a standalone short game which will show you intentions and way of life of our protagonist. As a poor peasant, you really need to get creative in order to become someone.

لینک دانلود