تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن Sahara 2017 با کیفیت 1080p BRrip

به روز رسانی :

1396/04/10 کیفیت 1080p BRrip اضافه شد .

2 قبیله از مارهای مختلف و خطرناک در صحرا با یکدیگر زندگی می کنند. گونه ای از این مار ها به رنگ سبز هستند و در صحرا در پناه گرد و غبار و شن زندگی می کنند. این مارها بدون شک زیبایی بسیار خاصی دارند نیز توسط انسان ها و دیگر حیوانات مورد ستایش هستند. اما این موجودات نیز همانند دیگر موجدات با دشمنان مختلفی روبرو هستند. یکی از این دشمنان Tuaregs است. در انیمیشن سینمایی Sahara 2017 شما شاهد هستید که یک مار بسیار جوان به نام Ajar توسط دوستان و خانواده خود مورد تمسخر قرار گرفته است چرا که هنوز پوست اندازی اولیه خود را نکرده است اما در پی کارهای خطرناک است. همچنین پرنسس دیگری به نام Eva، یک مار بسیار زیبا اما مغرور در این قبیله وجود دارد که در پی فرار از این صحرا برای ازدواج است. Ajar و Eva یکدیگر را می بینند و عاشق یکدیگر می شوند اما زمانه همواره با عاشقان سر نزاع دارد. Eva توسط Tuaregs دزدیده می شود و Ajar همراه با یکی از دوستان خود به نام Pitt که یک عقرب بسیار خوب است در سراسر صحرا به جستجوی Eva می پردازند تا او را از سرنوشت وحشتناکش رها سازند.

سایر توضیحات: انیمیشن بسیار زیبای Sahara 2017 در سال 2017 توسط Pierre Coré کارگردانی شد و به سینما عرضه شد. این انیمیشن یکی از انیمیشن هایی است که بیننده ها را به یاد نمونه های مشابه قدیمی می اندازد چرا داستانی بسیار جذاب همراه با صحنه پردازی های قدیمی اما تکنولوژی جدید دارد. این انیمیشن توسط Pierre Coré و دیگر همکارانش نویسندگی شده است و توسط شرکت های مختلفی نظیر Mandarin Films حمایت شده است.

دانلود Sahara 2017 جدید

مشخصات دیگر انیمیشن Sahara 2017 :

– کارگردان : Pierre Coré – نویسنده : Pierre Coré – سال تولید : 2017 – کیفیت : 1080p BRrip – زبان فیلم : انگلیسی – زیرنویس فارسی : ندارد – زیرنویس انگلیسی : ندارد – پیوند : IMDB

Sahara 2017

لینک دانلود