تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر Samurai Simulator

Samurai Simulator

جدیدترین ساخته استودیو بازی‌سازی Game Hunters است که در سال 2020 و توسط PlayWay طراحی و منتشر شده است. داستان بازی Samurai Simulator بسیار پیچیده و منحصربه‌فرد است و به همین خاطر به بخش‌های مختلفی تقسیم شده است که هر بخش استیج نام دارد. بخش اول بازی مربوط به دوران کودکی یک سامورایی است که در یک روستا به دنیا آمده و فرهنگ سامورایی را فرامی‌گیرد. او سرانجام تصمیم می‌گیرد تا به یک سامورایی تبدیل شود. پس‌ازاین تصمیم مهم، او خانه و کاشانه‌اش را ترک کرده و برای پیدا کردن یک استاد با تجربه راهی کوهستان‌ها می‌شود. پس از پیدا کردن استاد، اولین مرحله یادگیری آغاز می‌شود. در این مرحله شاگرد باید صبور بوده و از تمامی قدرت و دقت خود استفاده کند تا بتواند به آرامش ذهنی و تمرکز کامل برسد. پس از مسلط شدن بر مهارت‌های مختلف، شخصیت اصلی آماده می‌شود تا به ارتش Daimyo که یک اشراف‌زاده قدرتمند است بپیوندد.

بازی Samurai Simulator

داستان زندگی یک سامورایی از لحظه تولد تا مرگ را بیان می‌کند و شجاعت‌ها و مبارزات خون‌آلود آن‌ها و مهم‌تر از همه رسم و رسوم کمرشکن سامورایی‌ها را به تصویر می‌کشد.

..|| هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی اعلام نشده است. به محض انتشار خبر جدید این پست به روز رسانی خواهد شد ||..

نام: Samurai Simulator
شرکت سازنده: Game Hunters
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: PlayWay
رمز فایل: www.download.ir

Samurai Simulator

- You will be born in Japanese village, where you will spend your childhood, growing up in Japanese culture and then getting into samurai’s life and their worship.

لینک دانلود