تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Scraper: Gauntlet نسخه کرک شده Portable

Scraper: Gauntlet

یک بازی اکشن و ماجرایی است که از قابلیت واقیت مجازی یا VR نیز بهره می برد ، داستان این بازی در دنیای بزرگ Scraper جریان دارد و جایی است که تمامی نیروهای جهان توسط نیروهای Humech به محاصره درآمده اند و لجظه به لحظه وضعیت بدتری پیدا می کنند . در این زمان دانشمندی برجسته و معروف که در حال کار بر روی یک هوش مصنوعی بوده است در تلاش برای ساخت یک اسلحه بسیار هوشمند و قدرتمند است تا با استفاده از آن بتوانند از این وضعیت وخیم خلاص شوند و محاصره را بشکنند . نام این سلاح گانتلنت است که شامل سه سلاح پایه می باشد و برای مبارزه با سپاهیان Humech بهینه سازی شده است .

بازی Scraper: Gauntlet

از طریق شخصی سازی اسلحه های فراوانی که در بازی دارد ، یک بازی اکشن با انتخاب های زیادی را برای بازیکنان عرضه کرده است . دشمنان شما قدرت بالایی دارند و شما باید با انتخاب سلاح های مناسب سعی کنید که مدت بیشتری زنده بمانید و مراحل را کامل کنید ، همچنین دشمنانتان را نابود کنید و کاری کنید که نیروهای دیگر از این محاصره سخت خلاص شوند . از دیگر امکانات بازی Scraper: Gauntlet می توان به : مبارزه با دشمنانی رباتیک که بیش از 30 شکل مختلف دارند و هر کدام دارای ویژگی ها و قدرت های منحصر به فردی دارند ، امکان تغییرات سلاح به بیش از 17 شکل مختلف که از نظر قدرت یا سرعت تغییر می کنند ، دارای 9 نوع سلاح با قابلیت تغییر در همه آنها که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند ، داستان بازی بیش از 8 ساعت می باشد که نهایتا می توانید در انتهای بازی با رئیس قدرتمند بازی مبارزه کنید ، دارای قسمت سخت برای بازیکنانی که بازی های سخت را می پسندند که با انتخاب این قسمت بازی به شدت سخت می شود و … اشاره کرد . برای اجرای این بازی داشتن یکی از هدست های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift اجباری است .
نام: Scraper: Gauntlet
حجم فایل: 2.04 گیگابایت
شرکت سازنده: Labrodex, Inc
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Labrodex, Inc
رمز فایل: www.download.ir

Scraper: Gauntlet - Portable

Missions, Mods, & Mutators Galore . Scraper: Gauntlet features deep weapon customization through modifications and upgrades that players can mix and match to assemble their build. Each mission is a unique combination of levels, enemies, and mutators, leading to thousands of possible combat scenarios, each providing new opportunities for emergent gameplay.

لینک دانلود