دانلود بازی کامپیوتر Second Coming نسخه کرک شده SKIDROW

Second Coming

یک بازی علمی تخیلی کارتونی است که از سیستم مبارزاتی نوبتی که به صورت سه‌بعدی تعبیه‌شده است استفاده می‌کند. سیستم مبارزاتی بازی به بازی مشهور xcom شباهت زیادی دارد و می‌تواند ساعات خوشی برای بازیکنان ایجاد کند. داستان از این قرار است که شما و همکارانتان در ایستگاه فضایی، ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده‌ای برای تحقیق و بررسی در یک سفینه بیگانه آغاز کرده‌اید تا بتوانید از رازی که پشت پرده‌ی آن است اطلاع کسب کنید. بازی همانند یک کتاب زیبا و رنگارنگ است که با جلوه‌های بصری و روایت داستانی غنی‌شده است. داستان

بازی Second Coming

بر محوریت زندگی موجودات بیگانه و تمدن‌های آنان تشکیل شده است که در نوع خود بدیع و بی‌سابقه است. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که یک فضاپیمای بیگانه به زمین نزدیک شده و فرود می‌آید. این اولین بار نیست که پای یک سفینه بیگانه به زمین باز شده است و بخش جالب ماجرا اینجاست که تمامی سفینه‌ها سیگنال مشابهی مخابره می‌کنند که بعد از رمزگشایی به عبارت Messiah معنی می‌شود. زمین دچار مشکلات بزرگی است که مهم‌ترین آن‌ها کمبود منابع و نبود شرایط مناسب برای ادامه حیات است و این سفینه‌ها و موجودات بیگانه ممکن است راهی برای نجات ساکنان زمین و ادامه‌ی حیات بشریت باشند. به‌محض برخورد سفینه، تیمی از بزرگ‌ترین متخصصان گرد هم آمده و گروهی برای تحقیق و بررسی به درون سفینه ارسال می‌کنند. گروه اکتشاف پس از راه یافتن به داخل سفینه اطلاعات مخوف و عجیبی مبنی بر سرمنشأ زندگی و حیات پیدا می‌کنند که بسیار مرموز و ناشناخته است. آن‌ها در نهایت به این فرضیه می‌رسند که ممکن است ساکنان این سفینه نوعی از آرک‌ها باشند که حیات را در بخش‌های مختلف کهکشان بررسی می‌کنند. پس از تحقیقات بیشتر با کتیبه‌ای روبه‌رو می‌شوند که لفظ ایدن (Eden) به زبان باستانی روی آن نوشته شده است و این موضوع باعث ترس و وحشت گروه می‌شود. حال این سؤال‌ها در ذهن گروه شکل می‌گیرد که هدف اصلی آن‌ها از این کار چیست و آیا خطری از جانب آن‌ها انسان‌ها را تهدید می‌کند یا نه؟ 
نام: Second Coming
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Seen in a Dream, KLURA Design
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Seen in a Dream
رمز فایل: www.download.ir

Second Coming - SKIDROW

Second Coming is a sci-fi cartoon gamebook with turn-based 3D battles (xcom-style). It is a sci-fi adventure where you and your team explore an alien ship and uncovers its secrets. This game will appeal to both gamebook enthusiasts as more traditional gamers - extending the gamebook format with digital effects and narration. The story explores the concept of origin of life and alien civilizations.

لینک دانلود