تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی دولت مخفی Secret Government v0.9.19.55 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/07 نسخه Secret Government v0.9.19.55 - GOG اضافه شد.

Secret Government

یک بازی استراتژیکی همه‌جانبه و بسیار بزرگ است که داستان یک انجمن سری را بیان می‌کند. این انجمن مخفی و بسیار مرموز در طی قرون سلطه و تسلطش را بر تمام دنیا گسترش داده است و از درون سایه‌ها تمامی جهان را کنترل می‌کند! سرنوشت جهان در دستان اعضای ارشد این انجمن است و آن‌ها هر تصمیمی که در ابعاد جهانی بگیرند بی‌شک تحقق پیدا خواهد کرد. این گروه توانسته تسلط خود را به‌تمامی اقوام و کشورهای جهان گسترش داده و در ابعاد بسیار کلان کنترل جوامع و تمامی منابع حیاتی آن را بر عهده بگیرد. شما به عنوان رهبر و یکی از اعضای ارشد این گروه قادرید تا جهان را مطابق میل، تصمیمات و سلیقه خود شکل داده و آن را دگرگون سازید. در هر کشور و در هر جامعه‌ای کارگزاری به عنوان نماینده صاحب اختیار شما وجود دارد که دستورات و فرامین انجمن برادری را موبه‌مو اجرا می‌کند. با کمک این نماینده‌ها شما باید به عمق مؤسسات دولتی نفوذ کرده تا بتوانید منابع کشورها را غارت کرده و در وهله بعدی بر روی تصمیم‌گیری‌ها و قانون‌گذاری‌ها تأثیر بگذارید. تنها محرک اعضای گروه برای فعالیت و تلاش ثروت و قدرت نیست. بلکه این انجمن قصد دارد تا به هر قیمتی که شده آینده بشریت و دنیا را بر اساس نوع نگرش و افکار خود دگرگون سازد. بازی در ابتدا از قرن 17 میلادی آغاز می‌شود و شما را به صورت پی‌درپی در اعماق بزرگ‌ترین رویدادهای بشری و تاریخی قرار می‌دهد تا تاریخ را بر اساس میل و سلیقه خود بازنویسی کنید! ماندن در سایه‌ها و مخفیانه فعالیت کردن اهمیت بسیار زیادی در بازی Secret Government دارد. در صورتی که اسرار شما به بیرون درز کند و یا مردم از وجود این‌چنین انجمن مخوفی آگاهی پیدا کنند سطح نفوذ و اعتبار شما خدشه‌دار خواهد شد که در بلندمدت می‌تواند اثرات بسیار مخربی داشته باشد. در طی روند بازی شما باید تصمیمات مهمی در حیطه‌های دیپلماتیک، نظامی و اقتصادی بگیرید تا بتوانید تسلط خود بر سرتاسر جهان را برقرار سازید.

..|| این عنوان در حال حاضر مراحل طراحی، توسعه و عیب یابی را طی می کند و به صورت دسترسی زودهنگام یا Early Access منتشر شده است ||..

نام: Secret Government
حجم فایل: 5.06 گیگابایت
شرکت سازنده: GameTrek
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v0.9.19.55
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 1C Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Secret Government v0.9.19.55 - GOG

Secret Government is a grand strategy game about a secret society. Remaining unseen, they have been ruling mankind for hundreds of years. Your role will be not to just lead any particular country or region, but the Brotherhood: a centuries-old organization that works in the shadows and manipulates the entire world. Pull the strings of fate as you influence the present and future on a global scale, reconstructing the whole world to your liking.

لینک دانلود