تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Securing Windows 10

Securing Windows 10 یکی از جدید ترین و آموزنده ترین فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Martin Guidry تدریس می شود که تا کنون سابقه برگزاری بیش از 3000 ساعت تجربه تدریس را در کارنامه خود دارد و در این زمینه نیز تخصص دارد. هنگامی که شما از یک سیستم عامل جدید قصد دارید استفاده کنید، شما باید این نکته را مد نظر خود داشته باشید که با انجام یک سری کار های جزیی شما قادر خواهید بود تا امنیت سیستم خود را به حداکثر میزان برسانید و از اطلاعاتی مه برای شما مهم هستند حفاظت کنید. دوره آموزشی Securing Windows 10 به شما یاد می دهد که چگونه این کار را انجام دهید.

سایر توضیحات : محافظت از سیستم ویندوز 10 شامل مواردی از جمله به روز رسانی  احراز هویت و مجوز تنظیمات، مروری بر گزینه های رمزگذاری، انتخاب یک راه حل به وسیله آنتی ویروس و در انتها نیز پیکربندی تتنظیمات شبکه، می شود. فعال سازی راه حل های بومی یا افزودن راه حل سازگار سه بخشی می تواند امنیت سیستم شما را بالا ببرد. در دوره آموزشی Securing Windows 10 مدرس Martin Guidry به شما کمک می کند تا بتوانید از هر کدام از گام های موجود عبور کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Securing Windows 10

سر فصل های دوره آموزشی Securing Windows 10 :– معرفی– احراز هویت و اکانت ها– مجوز– رمزگذاری– ویروس و تروجان– امنیت شبکه– سیاست گروهی– Remote Desktop– دیگر– نتیجه گیریمشخصات فیلم آموزشی Securing Windows 10 :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Martin Guidry– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 37 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Securing Windows 10

لینک دانلود