دانلود نرم افزار Security Eye v4.6 نسخه ویندوز

Security Eye

یک نرم افزار فوق العاده جهت نظارت شخصی بر دوربین های مدار بسته و وبکم های شما میباشد. همانطور که میدانید امنیت مکان هایی که در آن فعالیت دارید، و یا محل زندگی شما میباشد بسیار مهم است، یکی از عواملی که میتواند این امنیت را فراهم کند دوربین های مداربسته میباشد. اما کنترل این دوربین ها به کمک یک نرم افزار خوب خود یک ویژگی امنیتی به حساب می آید.

نرم افزار Security Eye

در زمینه کنترل دوربین های مدار بسته به شما کمک شایانی کرده و قابلیت های مختلفی را در اختیارتان قرار میدهد. Security Eye به خوبی حرکات را تشخیص داده و آنها را لحظه به لحظه ضبط میکند. به همین دلیل شما میتوانید یک آمار جامع و لحظه ای توسط این برنامه از دوربین های خود داشته باشید. یکی از ویژگی های فوق العاده نرم افزار تشخیص حرکت میباشد، به این صورت که اگر از سیستم تشخیص حرکت آن استفاده کنید به محض اینکه حرکتی صورت گیرد، آنرا تشخیص داده و در آن لحظه علاوه بر تصویر برداری، زنگ هشداری برای شما اسرال میکند. نرم افزار پیش رو بیش از 1200 دوربین مدار بسته و تقریبا از تمامی وبکم ها پشتیبانی میکند.
نام: Security Eye
حجم فایل: 34 مگابایت
شرکت سازنده: Security Eye Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Security Eye v4.6

This program is a personal surveillance system that enables you to monitor multiple IP cameras or webcams.The software offers motion detection recording, continuous and scheduled recordings.

لینک دانلود