تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین Shadow Arena Update 15 June 2020

به روز رسانی :

1399/03/26 نسخه Steam Backup - آپدیت 26 خرداد 1399 اضافه شد.

Shadow Arena

بازی اکشن و نقش آفرینی است که شما را در میدان های نبردی که جنگجویان قدرتمند همراه با نیروی جادوگری بالایی دارند می برد ، جایی که باید برای پیروز شدن بر دشمنانتان بسیار سخت تلاش کنید . در این بازی با دنیای فانتزی می توانید با دیگر حریفان نیز مبارزه کنید و چالش های این بازی از بازی Black Desert بسیار سخت تر و بیشتر می باشد چرا که شما باید مقابل حریفانی با هوش بالا همانند خودتان مبارزه کنید . بازی کردن در بازی Shadow Arena به عنوان یکی از چندین قهرمان در دنیای این بازی بسیار سخت خواهد بود چرا که مخالفان و دشمنان شما از همه جهت به شما حمله می کنند و برای از بین بردن شما با هم مسابقه می دهند . حملات مهلک و قدرتمند با شمشیر ، تیر و کمان و پرتابه های جادویی ، به ناگه به سمت شما می آید و شما باید از تمامی آنها جاخالی بدهید و کسانی که به شما حمله می کنند را شکست دهید . اما گفتن آن ساده است و انجام آن بسیار سخت خواهد بود و هوشیاری بالایی می خواهد . شما می توانید در

بازی Shadow Arena

انتخاب کنید که چه اسلحه ای داشته باشید ، آیا کسی هستید که با حمله به وسیله شمشیر لذت می برید یا دوست دارید که نیروی جادویی داشته باشید ، همه این موارد انتخابش با شما است . تنها یک قانون در این بازی وجود دارد و آن این است که تنها فرد ایستاده در زمین بازی شوید و همه دشمنانتان را از بین ببرید . بنابراین وارد میدان نبردی شوید که تاریکی دور تا دور آن را پوشانده است جایی که افراد ضعیف از بین می روند و تنها افراد قدرتمند زنده خواهند ماند ، این دنیا نیازی به افراد ضعیف ندارد پس مراقب باشید . 
نام: Shadow Arena
شرکت سازنده: Pearl Abyss
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 26 خرداد 1399 ( 15 ژوئن 2020 )
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، فکری ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Pearl Abyss
رمز فایل: www.download.ir

Shadow Arena Update 15 June 2020

Countless will fall and only one will ultimately rise victorious in the Shadow Arena.In battles that pit 40 heroes against each other in fierce, action-packed showdowns, do you have what it takes to defeat your opponents and become the final survivor, the sole champion? .Experience a new style of PVP action in this fast-paced fantasy arena fighter where the most battle-hardened characters from the Black Desert universe compete against each other until only one is left standing on the battlefield.

لینک دانلود