دانلود بازی اندروید Shadowblood v1.0.802 همراه با دیتا

Shadowblood

از یک بازی اکشن نقش آفرینی بی حد و حصر و با سرعت بالا لذت ببرید و مهارت های جالبی که کسب کنید . گرافیک این بازی در سطح بالایی قرار دارد و جلوه های بصری زیبایی دارد . یکی مهم ترین ویژگی های اصلی

بازی Shadowblood

گیم پلی اکشن بسیار جذاب و باشکوه آن است که که شامل بهترین عناصر و مکانیک های بازی اکشن و نقش آفرینی می شود و همچنین 6 شخصیت جذاب و منحصر به فرد نیز دارد . مبارزات این بازی ریل تایم هستند و تنوع بالایی در آن دیده می شود . شما می توانید در نبردهای یک به یک این بازی شرکت کنید و تجربه ای خونین داشته باشید . یک سری باس فایت در این عنوان قرار دارند که شما برای شکست دادنشان باید با استراتژی حمله کنید و برای حرکت های خود برنامه داشته باشید . شما همچنین می توانید در کنار خود یارانی را داشته باشید تا در موقع جنگیدن با دشمن ها از کمکشان استفاده کنید . تعداد زیاد مهارت مختلف و اسلحه های متفاوت در این بازی وجود دارند . با افزایش مهارت خود شما می توانید بسیار قدرتمندتر از قبل باشید و راحتتر دشمن های خود را شکست دهید . بیش از 3 هزار نوع زره پوش و سنگ روح نیز در این بازی وجود دارند که شما می توانید به جمع آوری آن ها بپردازید و به یک جنگجو بی نظیر تبدیل شوید و به جنگ با هیولاهای بسیار قدرتمند افسانه ای بروید . این بازی در یک دنیای بسیار وسیع جریان دارد و همچنین شامل یک خط داستانی جالب نیز می شود که در آن باید سرزمین Narr را از دست Arcand ، اژدهای بی رحم و خشن ، نجات دهید . شما باید به Shadowblood ، قهرمان افسانه ای تبدیل شوید و دوباره صلح و آرامش را به سرزمین خود بازگردانید . 
نام: Shadowblood
حجم فایل: 64 مگابایت + 452 مگابایت
شرکت سازنده: UTPlus Interactive Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.0.802
زبان: انگلبسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Shadowblood v1.0.802 + Data

Enjoy a limitless Action RPG with ample speed, cool skills, and sophisticated, beautifully rendered graphics. Game Characteristics: Splendid and lively action. Feel the joy of triumph with continuous action. Enjoy the best Action RPG with 6 attractive & unique characters. Diverse Combat Features in Real-time. Be the winner in 1vs1 real-time bloody battles. Conquer the raid bosses with strategic teamplay. Enjoy a variety of rewards by attacking enemies with your elite parties.

لینک دانلود