تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Shooting Defense v1.0.7

Shooting Defense:Archery Castle Defender

نام بازی جدید و متفاوت می باشد که برای کاربران عزیز دستگاه های اندرویدی معرفی خواهیم کرد . شما فرماندهی یک قلعه را بر عهده خواهید داشت و باید با استفاده از سربازان کماندار خود از این قلعه در مقابل حملات دشمنان دفاع کنید . شما باید با استراتژی درست و حرفه ای در بازی و همینطور تقویت نیروهای خود بتوانید مراحل دفاعی بازی را با استفاده از Archer ها پشت سر گذاشته و امتیاز های بازی را کسب کنید . پس از کسب امتیاز و غنایم در بازی نیرو ها و وسایل دفاعی خود را در بازی ارتقاء داده و به مراحل چالشی و سخت تر بازی بروید . بازی حالتی افسانه ای و جادویی دارد که سبک بازی را بسیار جذاب و سرگرم کننده همراه با تنوع های زیاد می کند . شما می توانید در این بازی پس از انجام هر 2 مرحله مهارت های جدید جنگی را کسب کنید و استراتژی های جنگی خود را ارتقاء دهید . در بازی Shooting Defense سه نقشه متفاوت در محیط های مختلفی وجود خواهید داشت که باید تمامی این محیط را طی کرده و پشت سر بگذارید . از دیگر قابلیت های

بازی Shooting Defense

می توان به بیش از 50 مهارت مختلف جنگی برای یاد گیری ، 9 کماندار مختلف و با ویژگی های جنگی متفاوت ، گرافیک انیمیشنی و عالی بازی اشاره کرد که بازی را بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهند کرد .
نام: Shooting Defense:Archery Castle Defender
حجم فایل: 17 مگابایت
شرکت سازنده: Miniboat
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی - استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Shooting Defense - v1.0.7

In Shooting defense we first slip into the role of an archer who defends the castle.Enter the magical world to take on fearsome green goblins, evil knights,ice monsters, dangerous bomberman and other foes. You need to rush all of them to defense your castle, defense your realm, and defense your kingdom.

لینک دانلود