تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی سایلنت هیل Silent Hill 2: Director’s Cut

Silent Hill 2: Director’s Cut

یک بازی ماجرایی ترسناک می باشد که توسط بخش Team Silent استودیوی Konami Computer Entertainment Tokyo توسعه یافته و شرکت Konami آن را در سال 2001 منتشر کرده است . داستان این بازی بر روی جیمز ساندرلند تمرکز دارد ، مردی که همسر خود را از دست داده است ، اما نامه ای از او دریافت می کند که در آن نوشته او در یک شهر منتظرش می باشد . ساخت

بازی Silent Hill 2: Director’s Cut

در سال 1999 میلادی و درست بعد از به پایان رسیدن مراحل توسعه ی اولین نسخه ی بازی Silent Hill آغاز شد . طرز روایت داستانی این بازی با الهام از رمان جنایات و مکافات ، اثر نویسنده ی روسی فئودور داستایفسکی طراحی شده است . همچنین از لحاظ طراحی هنری سازندگان الهامات فراوانی از آثار کارگردان های معروف سینما دیوید کرانبرگ ، دیوید فینچر ، دیوید لینج و آلفرد هیچکاک گرفته اند . در طول داستان شاهد اشاره ها و ارجاعات جالبی به وقایع مهم تاریخی ، فیلم ها و ادبیات هستیم . این بازی بیشتر بر روی ارائه ی وحشت روان شناختی تمرکز دارد و طراحی های مخوف و ترسناک آن در زمان خود بسیار متفاوت و انقلابی بودند . گیم پلی این عنوان به صورت سوم شخص دنبال می شود و بازیکن کنترل شخصیت جیمز ساندرلند را در محیطی پر از عناصر ترسناک و هیولا بر عهده می گیرد . بخش عمده ی گیم پلی بازی بر روی جست و جو و اکتشاف در محیط ، پیدا کردن کلیدها و آیتم ها و حل کردن پازل ها و معماها تمرکز دارد و بازی کمتر به موارد اکشنی مانند کشتن دشمن ها می پردازد . سطح دشواری معماها و دشمن های این عنوان هر کدام به طور جدا از ابتدای بازی توسط بازیکن تعیین می شوند . شخصیت بازی جیمز همراه خود یک رادیو دارد که در مواقع حضور دشمن ها و هیولاها به او هشدار می دهد ، او همچنین سر خود را به سمت هیولاها و آیتم های مهم مج کند . بازیکن در طول مبارزه ها به سه اسلحه ی سرد و سه اسلحه ی گرم دسترسی دارد و دو اسلحه ی مخصوص هم هستند که بازیکن در صورتی که بازی را تمام کند و بخواهد از اول آن را تجربه کند ، می تواند آن ها را باز کند . در طول بازی یکسری آیتم نیز وجود دارند که بازیکن با استفاده از آن می تواند سلامت خود را بازیابد . موسیقی متن این بازی توسط آکیرا یامائوکا ساخته شده است که وظیفه ی ساخت موسیقی دیگر نسخه ی های Silent Hill را نیز بر عهده داشته است و اکنون با همکاری استودیوی Bloober Team موسیقی بازی مورد انتظار The Medium را می سازد . 
نام: Silent Hill 2: Director’s Cut
حجم فایل: 1.37 گیگابایت
شرکت سازنده: (Konami Computer Entertainment Tokyo (Team Silent
تاریخ انتشار: 2001
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک - ماجرایی - اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Konami
رمز فایل: www.download.ir

Silent Hill 2: Director’s Cut - Portable

Work on Silent Hill 2 began in June 1999, soon after Silent Hill had been completed. Its narrative was inspired by the Russian novel Crime and Punishment (1866) by Fyodor Dostoevsky, and some of the influences on the game's artistic style include the work of film directors David Cronenberg, David Fincher, David Lynch, and Alfred Hitchcock; cultural references to history, films and literature can be found in the game. Psychological elements, such as the gradual disappearance of Mary's letter, the more humanoid monster designs, and symbolic holes, were incorporated into the game.

لینک دانلود