تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی سایلنت هیل Silent Hill Homecoming – New Edition

Silent Hill Homecoming

در این بازی ، الکس شپرد به زادگاه خود شپردز گلن باز می گردد تا درباره ی ناپدید شدن ناگهانی برادر خود تحقیق و جست و جو کند . او از شپردز گلن به خیابان های مه آلود Silent Hill می رود و در آن جا با ترسناک ترین و وحشتناک ترین چیزهایی که تا به حال در زندگی اش دیده است ، رو به رو می شود . اکنون الکس باید باید دلیل کابوس های خود را کشف کند ، بفهمد که چرا برادرش ناپدید شده است و همچنین با شیطانی که روح او را به تسخیر خود در آورده است ، مقابله کند . داستان

بازی Silent Hill Homecoming

بسیار عمیق و پیچیده و جذاب است و شما در آن باید با شیطانی که اطراف دریاچه ی تولوکا قرار دارد ، مبارزه کنید . گرافیک این بازی نسبت به نسخه های قبلی بسیار پیشرفت کرده است و طراحی پرجزئیات و باکیفیتی دارد . بازهم مانند گذشته در این عنوان معماها و پازل های بسیار جذاب و چالش برانگیزی وجود دارند که شما باید آن ها را حل کنید . گیم پلی این بازی نقریبا مانند نسخه های قبلی سری است و ساختاری مشابه آن ها دارد . یکی از ویژگی های جدید این نسخه آن است که شما در طی یک سری از گفت و گوهای خود می توانید انتخاب هایی داشته باشید که می توانند بر روی داستان و پایان آن تاثیراتی بگذارند ، این مورد برای اولین بار به این سری اضافه شده است . سیستم مبارزات بازی نیز بسیار پیشرفته تر از قبل است و از آن جایی که شخصیت اصلی یک سرباز نیروهای ویژه است ، قدرت بیشتری در مبارزه ها دارد . چند مورد اسلحی متفاوت نیز در بازی وجود دارد که با پیشروی در داستان می توانید آن ها را ارتقا دهید . آهنگ ساز همیشگی این مجموعه یعنی آکیرا یامووکا نیز وظیفه ی ساخت موسیقی متن بازی را بر عهده داشته است . 
نام: Silent Hill Homecoming
حجم فایل: 3.55 گیگابایت
شرکت سازنده: Double Helix Games
تاریخ انتشار: 2008
امتیاز استیم: 6
نسخه: New Edition
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Konami Digital Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Silent Hill Homecoming - New Edition

In Silent Hill Homecoming, Alex Shepherd has returned to his hometown of Shepherd's Glen to investigate the sudden disappearance of his brother. From Shepherd's Glen to the foggy streets of Silent Hill, Alex will face the darkest of horrors while struggling with his own grip on reality. Alex must unravel the mystery behind his nightmares, discover the truth behind his brother's disappearance, and confront the evil that has taken hold of his soul.

لینک دانلود