تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Skautfold Moonless Knight نسخه کرک شده SiMPLEX

Skautfold Moonless Knight

یک بازی دوبعدی اکشن و ماجرایی است که در سال 2020 و توسط استودیوهای Pugware و Skautfold توسعه‌یافته و منتشرشده است. داستان بازی حول شخصیت یک شوالیه بریتانیایی که گری نام دارد روایت می‌شود بدین‌صورت که او از طرف دولت و پادشاهی بزرگ بریتانیا برای به انجام رساندن یک مأموریت دیپلماتیک به کشور ژاپن فرستاده‌شده است. او به‌محض رسیدن به ژاپن متوجه می‌شود که یک فرقه مذهبی که خدای ماه را عبادت می‌کنند قصد دارند تا علیه امپراتوری ژاپن شورش کرده و جهت قدرت را تغییر دهند. این کودتا درنهایت مشکلات بسیار زیادی برای شوالیه داستان ما ایجاد می‌کند و او مجبور می‌شود تا خطرات بسیار زیادی را به جان خریده و ماجراجویی سخت و طاقت‌فرسایی را آغاز کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های

بازی Skautfold Moonless Knight

ماجراجویی‌ها و اکتشافات سرگرم‌کننده و جذاب آن است. پس از مدتی، گری به قصر امپراتوری که اودا (Oda) نام دارد می‌رود و در آنجا اطلاعات زیادی در ارتباط با کودتاچیان و رازهای شیطانی آن‌ها به دست می‌آورد. در میان این اکتشافات، گری از وجود اسلحه‌ای باستانی مطلع می‌شود که با کمک آن می‌تواند مأموریت خود را به اتمام رسانده و از بقا و ادامه‌ی کار امپراتوری بزرگ ژاپن اطمینان حاصل کند. ازجمله ویژگی‌های مهم عنوان Skautfold Moonless Knight می‌توان به مبارزات سرگرم‌کننده و قابلیت اکتشاف اشاره کرد به‌طوری‌که تمام جذابیت و تنوع بازی به این دو عنصر بستگی دارد. سیستم دفاعی بازی که گارد نام دارد در این نسخه به نسبت نسخه‌های پیشین بهبودهای فراوانی یافته است و مبارزاتی روان‌تر و جذاب‌تر به ارمغان آورده است. با استفاده از این سیستم شما قادرید تا صدمه و فشار ناشی از حملات دشمنان را مستقیماً به سمت خودشان منعکس کرده و یا وقتی‌که دشمنان در حالت دفاعی یا سپر گارد فرورفته‌اند با تکنیک‌هایی به آن‌ها صدمه زده و سلامتی آن‌ها را مستقیماً تحت تأثیر قرار دهید.  
نام: Skautfold Moonless Knight
حجم فایل: 198 مگابایت
شرکت سازنده: Steve Gal
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
منتشر کننده: Pugware
رمز فایل: www.download.ir

Skautfold Moonless Knight

In this Lovecraftian story, you will take on the role of Gray, the 2nd Knight of the Angelic Empire of Britannia, as an envoy sent on a diplomatic mission to the Dawn Empire of Japan. This quickly goes horribly wrong, and Gray has to take responsibility as he finds himself in the midst of a religious coup instigated by the Lunatics; a faction worshipping the Eldritch Moon god.

لینک دانلود