تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Skillshare – Productivity for Creatives Build a System That Brings Out Your Best

Skillshare Productivity for Creatives Build a System That Brings Out Your Best

توماس فرانک ( مربی دوره ) فقط یک متخصص بهره وری نیست. او همچنین یک هنرمند است . پروژه های ویدیویی خود را با عکس های سینمایی تزریق می کند و موسیقی خاص خود را در کنار آن ایجاد می کند. اگرچه سالها به عنوان یک خالق مستقل کار کرده است ، او آموخته است که همان رویکرد بهره وری که برای کارهای منظم کار می کند نیز می تواند برای انجام کارهای خلاقانه سازگارتر (و بهتر) مفید باشد. در حال حاضر ، توماس در جدیدترین (و عجیب ترین؟) کلاس Skillshare خود درمورد رابطه بین بهره وری و خلاقیت ، اکتشافات خود را به اشتراک می گذارد ، جایی که می آموزید : چرا همه ، حتی مبتدیان ، باید یک ذهنیت حرفه ای پرورش دهند ، چگونه فضای فیزیکی و دیجیتال خود را تنظیم کنیم تا برای شما کار کند ، نه علیه شما ،  تاکتیک های همکاری برای سهولت زندگی و پروژه های شما و غیره. مهم نیست که شما چه شخصیتی خلاق باشید ، با درک جدیدی از خلاقیت خود و روش هایی که می توانید آن را از طریق جادوی ساده بهره وری پرورش دهید ، کلاس را ترک می کنید. این کلاس برای هر کسی که علاقه مند به استفاده از سیستم های مولد است برای کمک به حمایت از خلاقیت خود ، چه در سرگرمی ها و چه در حرفه خود ، است. شما به مواد خاصی احتیاج ندارید فقط ابزارهای معمولی که روزانه استفاده می کنید ، مانند رایانه.
نام: Skillshare - Productivity for Creatives Build a System That Brings Out Your Best
حجم فایل: 1.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Skillshare
تاریخ انتشار: 1399/10/24
کیفیت: 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Skillshare - Productivity for Creatives Build a System That Brings Out Your Best

Turns out inspiration isn’t a muse; it’s a muscle, and you have the power to make it stronger.
Thomas Frank isn't just a productivity expert; he's also an artist - infusing his video projects with cinematic shots and creating his own music on the side. Though years of working as an independent creator, he's learned that the same approach to productivity that works for regular tasks can also be helpful for doing more consistent (and better) creative work.
Now, Thomas is sharing his discoveries in his newest (and weirdest?) Skillshare class all about the relationship between productivity and creativity, where you'll learn:

لینک دانلود