دانلود بازی اندروید Sky TD Tower Defense Strategy Game v1.19

Sky TD: Tower Defense Strategy Game

نام یک بازی استراتژیک آنلاین بسیار سرگرم کننده و جالب که از کمپانی محبوب بازی سازی ArgonGames به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این بازی شما باید با استفاده از موجودات کوچک و جذاب خود برح های خود را بسازید و به حالت اولیه خود تبدیل کنید . شما پس از ساخت این برج ها باید موارد دفاعی را برای آنها ایجاد کرده تا زیر حمله های پیاپی دشمنان به شما بتوانید با استفاده از نیرو و دیگر قابلیت های بازی از برج های خود دفاع کنید . شما می توانید با دفاع از برج های خود و حمله به دیگر برج های بازیکنان برای خود امتیاز و کریستال به دست آورده و با استفاده از این کریستال ها در طول بازی برج های خود را تقویت کرده و آنها را ارتقاء دهید تا وارد سطح های قوی و بالاتر بازی شوید . بازی جذاب

Sky TD: Tower Defense Strategy Game

بسیار سرگرم کننده و حتی اعتیاد آور و با گرافیکی بسیار با کیفیت می باشد که حتما می تواند ساعت های بسیاری شما را سرگرم نگه دارد .
نام: Sky TD: Tower Defense Strategy Game
حجم فایل: 23 مگابایت
شرکت سازنده: ArgonGames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.19
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Sky TD: Tower Defense Strategy Game - v1.19

Are you ready to discover the world of Sky TD and immerse yourself into the fascinating tower defense game? You have to create your own towers to defend your island in the sky and stop the invasion of evil aliens – and it’s going to be fun!

لینک دانلود