تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Smart Game Booster v4.2.1.4219 – Win

Smart Game Booster

نرم افزاری در زمینه افزایش سرعت می باشد کارت گرافیک میباشد که به شما امکان می دهد تا بتوانید پردازش های غیر ضروری را پایان داده و بتوانید منابع سیستمی بیشتری را آزاد نموده و حافظه RAM را تنها با یک کلیک آزاد نموده تا بتوانید به سیستم خود سرعت بیشتری را ارایه کنید. نرم افزار Smart Game Booster برای سنجش میزان پتانسیل کارت گرافیک شما از تکنولوژی overclock استفاده کرده و به شما امکان میدهد تا بتوانید با یک کلیک راه حلی برای افزایش سرعت و قدرت سیستم خود را در اختیار داشته باشید بتوانید حتی سرعت کارت های گرافیکی قدیمی خود را بهبود بخشیده تا بتوانید از آن ها برای انجام عملیات به روزتر استفاده نمایید. Smart Game Booster توانایی افزایش سرعت بوسیله بهینه سازی دیسک که با اجرای تست هایی مانند بهینیه سازی سریع و هوشمند ، آنالیز دیسک ، بهینه سازی عمیق این امکان را به شما میدهد تا بتوانید مشکلات بلتد مدت دریافتی از سیستم را به راحتی و با سرعت بالا برطرف نموده و قدرت و سرعت هارد دیسک را بالاتر ببرید.

نرم افزار Smart Game Booster

همچنین توانایی ضبط ویدیو از محیط بازی را دارا میباشد تا بتوانید لحظات مورد علاقه خود را ثبت نمایید.ویژگی های نرم افزار Smart Game Booster:قابلیت افزایش سرعت اجرای بازی و فریم هایی که در یک ثانیه قابل نمایش هستندقابلیت بهینه سازی سرعت اجزای سیستم مانند کارت گرافیک ، هارد دیسک و …قابلیت نظارت بر دمای سخت افزار های سیستمقابلیت آپدیت نمودن درایور کارت گرافیک و درایور کارت صدادارا بودن یک لانچر اختصاصی برای اجرای راحت تر بازی های سنگین
نام: Smart Game Booster
حجم فایل: 19.8 مگابایت
شرکت سازنده: pcgameboost
ورژن: v4.2.1.4219
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Smart Game Booster v4.2.1.4219 - Win

Smart Game Booster uses the advanced overclock technology to explore potential performance of your graphics card. It gives you one-click solution to improve PC performance greatly with overclocking most graphics card of Nvidia and AMD. According to multiple test results, the older your graphics card is, the better performance you seem to get after super boosting the hardware.

لینک دانلود