دانلود بازی کامپیوتر SONG OF HORROR Episode 4 نسخه CODEX

SONG OF HORROR Episode 4

در قسمت های قبلی شما رد پاهای Husher را دنبال کردید و و به یک کشف تکان دهنده رسیدید که پای شما را به یکی از عجیب ترین مکان های خالی از سکنه ای تا به حال دیده اید ، باز می کند ، St. Cecilia’s Abbey . این مکان مقدس اکنون تحت تاثیر The Presence قرار گرفته و ویران شده است و به نظر می رسد که جواب تمام سوالاتی که دارید را می توانید در آن پیدا کنید . چه چیزهای جدیدی در

بازی SONG OF HORROR Episode 4

وجود دارد ؟ هر قسمت از این مجموعه ی بازی با الهام از یکی از شاهکارهای ژانر وحشت ساخته شده است . این بار منبع الهام اصلی تیم توسعه دهنده ی این عنوان بازی Amnesia: The Dark Descent بوده است . این بازی یکی از بهترین بازی های ترسناک تاریخ است ، البته در این قسمت شاهد یک سری اشارات و ارجاعات به دیگر بازی ها ، فیلم ها ، کتاب ها و موارد دیگر نیز خواهیم بود . St. Cecilia’s Abbey یک مکان بسیار ترسناک است و قرار است یکی از سخت ترین چالش هایی که در این بازی تجربه کرده اید را در این مکان داشته باشید . شما باید در بزرگترین مکان این مجموعه جواب سوال های خود را پیدا کنید تا قبل از اینکه The Presence شما را پیدا کند و جلویتان را بگیرد . The Presence این بار قدرتمندتر از هر زمانی است که او را دیده اید . شما باید کشف کنید چه اتفاقاتی برای راهبان این محل افتاده است . سازندگان در این قسمت از یک ساختار روایت داستانی جدید استفاده کرده اند . اکنون این که با چه شخصیتی چه کارهایی را انجام دهید ، می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی داستان بگذارد و جریان آن را به طور کامل تغییر بدهد . یکی دیگر شخصیت هایی که در این قسمت به داستان می پیوندد ، ارنست فینگان است ، یک باستان شناس مشهور و یکی از دوستان صمیمی Husher که اکنون او هم دنبال Husher می گردد . بسته به این که در قسمت های قبلی چه تصمیماتی گرفته باشید ، یک سری شخصیت دیگر نیز به بازی اضافه خواهند شد . 
نام: SONG OF HORROR Episode 4
حجم فایل: 14.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Protocol Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ? Raiser Games
رمز فایل: www.download.ir

SONG OF HORROR Episode 4 - CODEX

Previously, in Song of Horror… Following Husher’s footsteps, you made a shocking revelation, one that will push you to the most haunted area you’ve visited to date: St. Cecilia’s Abbey. This holy place, now ruined by the influence of The Presence, appears to have all the answers you’ve been looking for. Each episode in Song of Horror is inspired by a masterpiece of the horror genre. This time, we looked into Amnesia: The Dark Descent, to create this setting. Look out for the references to other games, movies, books and more!

لینک دانلود