تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Soniccouture – Hang Drum v2011 نسخه ویندوز

Soniccouture – Hang Drum

نرم افزاری جالب و کاربردی است و به نوعی شبیه سازی سازهای کوبه ای است و در آن می توانید با انواع سازهای کوبه ای و درام موسیقی بسازید و آن را به انتشار بگذارید . نرم افزار Soniccouture – Hang Drum تلاش بی وقفه و منحصر به فرد گروه نرم افزاری Soniccouture است که توانسته به شایستگی این نوع نرم افزار شبیه سازی را عرضه کند و به یکی از معروفترین شرکت های برنامه نویسی در زمینه طراحی سازها تبدیل شود و همچنین انتظار علاقمندان به این سازها را درک کند و به آن جامه عمل بپوشاند . داشتن ساز های درام علاوه بر هزینه بالای آن بسیار سخت است چرا که فضای بسیار زیادی را می طلبد که هر کسی توان داشتن شرایط آن را ندارد به همین خاطر با داشتن

نرم افزار Soniccouture – Hang Drum

می توانید به راحتی این ساز را در هر کجا که بخواهید به صدا در آورید و تنها کافی است که این نرم افزار را اجرا کنید و از آن لذت ببرید . نکته جالب توجه این نرم افزار دقت بالا و حساسیت ساز های آن است به گونه ای این ساز در نرم افزار همانند نمونه واقعی آن به مقدار و سرعت کوبیدن حساس است و صدای آن متفاوت است و جالب است ببینید که این نوع از کد نویسی چگونه در این نرم افزار قرار گرفته است . لازم به ذکر است برای اجرای این نرم افزار نیازمند قطعه سخت افزاری محصول می باشید که باید به دستگاه متصل باشد تا نرم افزار به درستی اجرا شود .
نام: Soniccouture - Hang Drum
حجم فایل: 1.49 گیگابایت
شرکت سازنده: Soniccouture
ورژن: v2011
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Soniccouture - Hang Drum - v2011

A virtual instrument based on samples of the recently invented percussion instrument Hang Drum in Switzerland . Soniccouture's quest for the exotic, the unique, the esoteric, and the downright weird and quirky, brings us to our latest obsession, the Hang Drum.

لینک دانلود