دانلود پلاگین Sound Radix SurferEQ v2.0.5 نسخه ویندوز

Sound Radix SurferEQ

یک پلاگین قدرتمند برای ویرایش سیگنال ها و آکولایزر موسیقی میباشد. اگر شما هم از کسانی هستید که علاوه به میکس و تغییر صداهای موسیقی هستند به راحتی میتوانید توسط

نرم افزار Sound Radix SurferEQ

علاوه بر فیلتر های کاربردی، فرکانس های صدا را نیز تغییر دهید. هدف Sound Radix SurferEQ در حقیقت تنظیم اکولایزر موسیقی میباشد، که اجازه میدهد تا به کمک طیف گسترده ای از ابزار ها، اکولایزر آهنگ را تغییر داده تا صدای دلنشین تری به خود گیرد. علاوه بر این رابط کاربری ساده آن نیز از دیگر ویژگی های منحصر به فرد آن میباشد که به کاربران این امکان را داده تا بدون نیاز به هرگونه آموزشی با برنامه کار کنند. برنامه تمام تلاش خود را بر روی این موضوع گذاشته است که با تغییر فرکانس ها حالت طبیعی و نرمال موسیقی خراب نشود. همچنین میتوانید SURFEREQ را از طریق نت های MIDI نیز کنترل کنید. تمامی فیلتر های HIGH-PASS, LOW-PASS, SHELF و BELL-shaped در برنامه وجود دارند، اما در اینجا یک فیلتر منحصر به فرد دیگری داریم با نام هارمونیک یا HARMONIC که امکان کنترل هارمونیک را به شما میدهد.
نام: Sound Radix SurferEQ
حجم فایل: 7.2 مگابایت
شرکت سازنده: soundradix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Sound Radix SurferEQ v2.0.5

SURFEREQ is a ground-breaking pitch-tracking equalizer plug-in that tracks a monophonic instrument or vocal and moves the selected bands with the music. Synthesizer filters can track the pitch to maintain the timbre of the sound throughout the instrument's voices.

لینک دانلود