تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Speedway heroes v1.0.17

Speedway heroes

یک بازی ورزشی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید سوار بر موتور سیکلت خود شوید و در مسابقات موتور سواری شرکت کنید . در این بازی شما می توانید به عنوان یک موتور سوار حرفه ای در کنار حرفه ای ها مسابقه دهید و مهارت های موتور سواری خودتان را به نمایش بگذارید . با برنده شدن در مسابقات سکه دریافت می کنید که با جمع کردن آن ها می توانید موتور سیکلت های پیشرفته و قدرتمندتری را باز کنید . در این بازی مسابقات موتور سواری در سطح های مختلفی برگزار می شوند که شما نسب به خودتان می توانید در سطح های مختلف شرکت کنید . در

Speedway heroes

شما می توانید با شرکت کردن در مسابقات سطح بالا در کنار رقیبان حرفه ای خودتان را به چالش بکشانید . سوار بر موتور سیکلت مورد علاقه خودتان شوید و با سرعت و شتاب بالا حرکت کنید . در این بازی شما می توانید در صد ها پیست مسابقه در مناطق مختلف جهان در آفتاب ، باران و برف شرکت کنید و رقیبان خود را شکست دهید .
نام: Speedway heroes
حجم فایل: 110 مگابایت
شرکت سازنده: Simplicity Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.17
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Speedway heroes - v1.0.17

Speedway Heroes - spectacular motorcycle races on closed tracks with various surfaces. The player will try himself in races on hundreds of tracks located in different parts of the world and having their own characteristics.

لینک دانلود