دانلود بازی اندروید Spider Fighter: Superhero Revenge v1.0.2

Spider Fighter: Superhero Revenge

یک بازی اکشن ابر قهرمانانه که در این بازی شما در نقش اسپایدر من یا همان مرد عنکبوتی در نسخه ای جدید خواهید بود . شما بر اثر یک گاز رادیو اکتیوی تبدیل به اسپایدر منی بسیار قدرتمند شده اید و حالا آماده اید تا شهر خود را از خلافکار ها و جنایتکارانی که تعداد آنها بسیار رو به رشد بوده است نجات داده و آنها را نابود سازید . شما قابلیت های مبارزه ای بسیار خارق العاده ای خواهید داشت که می توانید با استفاده از آنها همزمان چند دشمن را نابود کنید . ولی به مراتب دشمنان شما قدرتمند تر شده و دیگر قدرت های شما کافی نمی باشد که آنجا چالش های بازی برای شما شروع می شود .

بازی Spider Fighter: Superhero Revenge

دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده می باشد و از دیگر قابلیت های آن می توان به مواردی همچون : آفلاین بودن بازی ، دارای بیش از صد مرحله در بازی ، قابلیت ارتقاء قدرت های خود در طول بازی و اضافه شدن آیتم های بیشتر در نسخه های بعدی بازی اشاره کرد .
نام: Spider Fighter: Superhero Revenge
حجم فایل: 118+32 مگابایت
شرکت سازنده: Superlevel
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Spider Fighter: Superhero Revenge - v1.0.2

SUPERHERO WITH SPIDER SUPERPOWERS
Radioactive spider’s bite began mutations in the man’s body and enabled superpowers. Spider's powers include superhuman strength, a sixth sense like "spider-sense" that alerts him to danger, perfect fighting skills, as well as superhero speed and agility.

لینک دانلود