دانلود بازی Spirit of the North نسخه کرک شده HOODLUM

به روز رسانی :

1399/02/20 نسخه HOODLUM اضافه شد.

Spirit of the North

یک بازی سوم شخص ماجرایی است که جهان آن با الهام از منظره های خیره کننده و مرموز سرزمین ایسلند ساخته شده است . شما در این عنوان در نقش یک روباه قرمز معمولی قرار می گیرید که داستان او با یک روح روباه ماده که نگهبان چراغ های شمالی است ، گره می خورد . شما در جریان داستان

بازی Spirit of the North

قرار است به مکان های مختلفی سفر کنید و یک سری از وقایع مهم افسانه های شمال اروپا را تجربه کنید . این عنوان منحصر به فرد به طور هدفمند شامل هیچ گونه دیالوگ یا راوی ای نمی شود . بازیکن ها باید به حل معماهای مختلف و جذاب بپردازید و یک سری از اسرار تمدن باستانی گمشده را کشف کنند . هنگامی که شما به کوه هایی که در زیر آسمان های قرمز قرار دارند ، می رسید درباره ی همراه سفر خود و سرزمین هایی که در حال ویران شدن هستند ، اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد . منتقد وب سایت GamingBolt این بازی را یک سفر دوست داشتنی و به یاد ماندنی توصیف کرده است . شما قرار است در این سفر هیجان انگیز منظره های جذاب و خیره کننده ی بسیاری را ببینید . شما در مسیر خود با یک سری معمای وابسته به محیط رو به رو خواهید شد که با کمک نیروی خارق العاده ی همراهتان می توانید آن ها را حل کنید ، این معماها می توانند تاثیر قابل توجهی بر روی جهان پیرامونتان بگذارند . این بازی شامل یک آلبوم موسیقی متن ارکسترال بسیار زیبا می شود که شامل 14 قطعه موسیقی می شود . اگر که به بازی هایی که درباره ی افسانه های شمال اروپا هستند ، علاقه دارید یا که از تجربه ی بازی هایی مانند Lost Ember ، RiME ، Journey و The First Tree لذت برده اید ، پس این بازی برای شما ساخته شده است و می توانید از آن نیز بسیار لذت ببرید . 
نام: Spirit of the North
حجم فایل: 3.5
شرکت سازنده: Infuse Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Merge Games
رمز فایل: www.download.ir

Spirit of the North - HOODLUM

Spirit of the North is a single-player 3rd-person adventure game inspired by the breathtaking and mysterious landscapes of Iceland. The story takes root from various pieces of Nordic folklore. The game is unique in that it purposefully has no dialog or narrative. Players must breathe in their surroundings to solve various puzzles and speculate the meaning of a lost ancient civilization.

لینک دانلود