تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن Spookley and the Christmas Kittens 2019

Spookley and the Christmas Kittens 2019

انیمیشنی هیجانی ، خانوادگی و درام است که در تاریخ 6 دسامبر 2019 به کارگردانی Bernie Denk منتشر شده است . این انیمیشن زیبا ماجرای جالبی که برای یک کدو تنبل مربعی شکل به نام اسپوکلی اتفاق می افتد را روایت می کند . داستان

انیمیشن Spookley and the Christmas Kittens 2019

از جایی شروع می شود که اسپوکلی و دوستانش پس از دیدن اولین ذرات برف برای رسیدن کریسمس به جشن و شادی می پردازند که یک گربه سبز عجیب به نام میستلو که فراموش کرده از کجا آمده و کیست ، مهمانی آنها را به هم می زند و پس از آن به تنهایی به جنگل می رود . اسپوکلی که نمی تواند دوستانش را راضی کند که همراهیش کند به تنهایی به دنبال میستلو می رود . اسپوکلی در جنگل اسیر برف و طوفان و یک راکون مرموز  می شود و چالش های هیجان انگیزی را برای یافتن میستلو پشت سر می گذارد .
نام: Spookley and the Christmas Kittens 2019
حجم فایل: 412 -848 مگابایت
شرکت سازنده: Holiday Hill Farm
تاریخ انتشار: 6 دسامبر 2019
امتیاز imdb: 4.6
کیفیت: 720p - 1080p
زیرنویس: انگلیسی
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن - هیجانی - درام
مدت زمان پخش: 44 دقیقه
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
کارگردان: Bernie Denk
نویسنده: Joe Troiano
ستارگان: Vlasta Vrana, Sonja Ball, Craig Francis
رمز فایل: www.download.ir

Spookley and the Christmas Kittens 2019 - 720p - 1080p

Spookley the Square Pumpkin and his Holiday Hill Farm friends are celebrating the first Christmas snowflake of the season when an unusual green cat named Mistletoe crashes the party. Unable to remember who he is, or where he came from, Mistletoe sets off into the woods after a mysterious owl who stole his collar....his only link to the past.

لینک دانلود