دانلود نرم افزار Squad Editor v202005031610 نسخه ویندوز

Squad Editor

نام یک بسته توسعه نرم افزار یا SDK برای بازی Squad می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید محیط و نقشه ها و ادوات نظامی موجود در بازی را با سلیقه خود ویرایش کرده و آن را به دلخواه منتشر نمایید. Squad نام یک بازی سبک تیراندازی اول شخص چند نفره در مقیاس بزرگ می باشد که با پیروی از چند ویژگی مانند واقع گرایی نبرد از طریق ارتباطات ، بازی تیمی ، تأکید بر مکانیک انسجام قوی تیم و هماهنگی در مقیاس بزرگ ، تاکتیک ها و برنامه ریزی تاکید داشته و با پشتیبانی از نقشه های بزرگ و مبتنی بر وسایل نقلیه درون بازی ساخته شده است تا کاربران بتوانند تجربه بسیار خوبی را از بازی های سبک تیراندازی اول شخص بدست بیاورد. همچنین

نرم افزار Squad Editor

به شما امکان می دهد تا بتوانید تمامی بخش ها را ویرایش کرده و آیتم های جدیدی مانن نقشه ها ، اسلحه ها و بسیاری دیگر از ویرایش ها را بر روی بازی انجام داده و لذت ببرید.

نام: Squad Editor
حجم فایل: 65.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Offworld Industries
ورژن: v202005031610
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Squad Editor v202005031610

Squad is a large scale combined arms multiplayer first-person shooter emphasizing combat realism through communication, teamplay, emphasizing strong squad cohesion mechanics as well as larger scale coordination, tactics and planning. It features large open maps, vehicle-based combined arms gameplay, and player-constructed bases to create a heart-thumping, visceral gaming experience which mixes organized tactical multi-squad planning with split second decision-making in real-world scale firefights.

لینک دانلود