دانلود بازی کامپیوتر Steam Squad نسخه CODEX + آپدیت v1.11

به روز رسانی :

1396/06/20 آپدیت v1.11 نسخه CODEX اضافه شد.

Steam Squad یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Bretwalda Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Bretwalda Games یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Steam Squad را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی های رایانه ای منتشر کرده است که با توجه به نمرات مثبت این عنوان در وسایت استیم می توان گفت که استودیوی مذکور در این زمینه موفق عمل کرده است . سبک استراتژی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد و هر ساله بازی های بسیاری در این سبک منتشر می شوند که هر کدام این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی های مانند سری محبوب Red Alert و Star craft از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Steam Squad یکی از همین بازی ها می باشد که در مزاحل ساخت خود از ترکیب سبک استراتژی و تورن بیس موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های استراتژی سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در دوران جنگ جهانی اول و در شرایطی در جریان است که تکنولوژِ مقداری از مان طبیعی خود جلو تر می باشد . در این بازی شما به عنوان یکی از فرماندهان ارتش متحدین باید با رهبری صحیح نیروهای خود و انتقال دادن آنها به جبه های های جنگ پیروزی خود را در این نبرد بزرگ تضمین کنید . نقشه های این بازی بسیار بزرگ می باشند و از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند ، گرافیک هنری این بازی به خوبی شرایط جنگی ، غم زدگی ، افسردگی و ناامیدی را به بازی باز الغاء کرده است . بازی رایانه ای Steam Squad یکی از بازی های استراتژی مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Steam Squad نسخه CODEX

مشخصات بازی Steam Squad :

نام بازی : Steam Squadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Bretwalda Gamesمنتشر کننده : Bretwalda Gamesسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Steam Squad

لینک دانلود