تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Steinberg Backbone v1.0.0 نسخه ویندوز

Steinberg Backbone

یک نرم افزار و پلاگین برای اجرای انواع سازهای کوبه ای و درام می باشد که در آن می توانید نوآوری های خودتان را در عرصه موسیقی به نمایش بگذارید . با کمک این نرم افزار می توانید تعداد لایه ها را به هشت عدد برسانید و هر لایه را به شکل دلخواه ویرایش کنید ، همچنین می توانید نمونه ها را با کمک نرم افزار ویرایش کرده و شکل دیگری از موسیقی را بر روی آن پیاده کنید و خروجی که از این نرم افزار خواهد گرفت یک موسیقی جدید خواهد بود که با نمونه اولیه کاملا تفاوت خواهد داشت . با نرم افزار Steinberg Backbone می توانید اشکال متنوعی از موسیقی خودتان را دریافت کنید و این یکی از مزیت های 8 لایه کردن موسیقی و صدا توسط این برنامه است و به این کار می آید که شما را قادر می سازد تا موسیقی خودتان را تبدیل به 8 نوع موسیقی دیگر کنید و بر روی هر یکی از آنها به صورت جداگانه کار کنید . همچنین با امکانات

نرم افزار Steinberg Backbone

می توانید دنیای آنالوگ را برای انواع صداها و موسیقی ها باز کنید و از داشتن دنیای دیجیتال و آنالوگ با هم لذت ببرید . این ویژگی به شما در بسیاری از زمینه ها کمک می کند و با استفاده از آن می توانید اثر های جدیدی را خلق کنید و بر روی کارتان جلوه های سطح بالایی را به کار ببرید .
نام: Steinberg Backbone
حجم فایل: 1.41 گیگابایت
شرکت سازنده: Steinberg
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Steinberg Backbone - v1.0.0 Full Version

Backbone is your new innovative drum designer for single kicks, snares, hi-hats, percussion, rises, hits and more. Layer up to eight samples and shape them with classic subtractive synthesis, decompose samples into tonal and noise elements, re- synthesize samples to manipulate them in unheard ways and apply up to eight effects with two fully routable buses all on a slick and extremely fast interface. Backbone takes your drums into a whole new era of sound design the era of drum re- synthesis.

لینک دانلود