تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Stop Resetting My Apps v1.7.0.0 نسخه ویندوز

Stop Resetting My Apps

یک برنامه منحصر به فرد میباشد که به کاربران اجازه میدهد تا از قرارگیری برنامه ها به عنوان برنامه پیشفرض برای عناوین مختلف در  ویندوز جلوگیری کنند. نرم افزار Stop Resetting My Apps به نحوی طراحی شده تا نیازی به تجربه و علم خاصی نداشته باشد و به صورت خودکار اغلب کار ها را انجام دهد. شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که برروی آیکون برنامه کلیک کنید تا

نرم افزار Stop Resetting My Apps

فعالیت جلوگیری خود را بر روی برنامه نشان گذاری شده انجام دهد. برای رفع مسدودیت هم کافیست مجدد دوبار بر روی برنامه کلیک کنید تا علامت از بین برود، اینجا جایی است که دیگر برنامه اقدام منع کننده این بر روی نرم افزار مورد نظر انجام نمیدهد. هنگامی که یک برنامه را مسدود میکنید دیگر نمیتواند به عنوان برنامه پیشفرض قرار بگیرد. یقینا تا به حال مشاهده کرده اید که میان 3 مرورگری که در حال حاضر دارید هر کدام به شما پیغام جداگانه ای برای پیشفرض شدن به عنوان مرورگر در سیستم میدهند، اما به کمک این برنامه دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد. رابط کاربری آسان و فوق العاده برنامه باعث شده تا مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گیرد.
نام: Stop Resetting My Apps
حجم فایل: 200 کیلوبایت
شرکت سازنده: Carifred
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.7.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Stop Resetting My Apps v1.7.0.0

This program is designed to be straight forward and does not require any expertise. You just need to click or tap the tile of the built-in app you want to block. To unblock an app, just click or tap its tile again. Changes are instantly applied.

لینک دانلود