تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر STRAFE: Gold Edition نسخه PLAZA

STRAFE: Gold Edition

خونین ترین بازی روگ لایک شوتر اول شخص جهان است . این عنوان شامل اسرار شگفت انگیز و تکان دهنده ای می شود و خشونت در لحظه به لحظه ی آن دیده می شود . خشونت این بازی به حدی است که شما در مراحل آن می توانید با خون دشمن های خود تمام محیط بازی را قرمز کنید . بیش از 30 اسلحه و 20 نوع دشمن برای این بازی طراحی شده است و موسیقی متن آن نیز بسیار جذاب و هیجان انگیز است . این بازی منحصر به فرد شامل یک سری مرحله ی بسیار چالش برانگیز و بی پایان می شود که به صورت تصادفی ساخته می شوند و هر دفعه در آن شاهد چیزهای متفاوت و غیر قابل پیش بینی ای خواهید بود ، اتاق ها ، دشمن ها ، یو پی اس های قدرت ، هیولاها و موارد مخفی هر دفعه که می میرید جایشان در این مرحله ها تغییر می کنند . گیم پلی این بازی سرعت بسیار بالایی دارد . در

بازی STRAFE: Gold Edition

شما در نقش یک جنگجوی قدرتمند قرار می گیرید که به یک ماموریت غیر ممکن بسیار خطرناک در حاشیه ی کهکشان فرستاده شده است . شما تنها یک جان برای مقابله با کابوس های این عنوان دارید و هنگامی که کشته شدید ، هیچ چیز مثل قبل نخواهد بود و همه چیز تغییر می کند . این عنوان طراحی هنری و بصری بسیار جالبی دارد و موسیقی متن شاید مریض ترین موسیقی متنی است که در میان بازی ها می توانید پیدا کنید . بازی در مجموع شامل چهار حالت می شود ، یکی بخش کمپین و داستانی اصلی بازی ، دیگری STRAFE ZONE که در هر روز فقط یک بار می توانید به آن وارد شوید تا شانس خود را برای دریافت بیشترین امتیاز امتحان کنید ، دیگری SPEED ZONE که برای انجام آن یک هفته فرصت دارید و باید یک مسیر را در آن طی کنید و همچنین حداقل 90 درصد از دشمن های خود را نابود کنید . آخرین حالت هم MURDER ZONE است که در آن شما باید 10 اتاق را رد کنید که در هر کدامشان تعداد زیاد دشمن قدرتمند و وحشی وجود دارند . این عنوان یکی از متفاوت ترین بازی های تیر اندازی است و قطعا بازی ای مانند آن را نمی توانید پیدا کنید . 
نام: STRAFE: Gold Edition
حجم فایل: 2.27 گیگابایت
شرکت سازنده: Pixel Titans
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 7
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر - ماجرایی - روگ لایک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Devolver Digital
رمز فایل: www.download.ir

STRAFE: Gold Edition - PLAZA

STRAFE® is a roguelike first-person shooter that generates unique, full levels every time you play. Hand-crafted rooms are randomly linked together and filled with a fresh buffet of hungry enemies, so every run provides a new bloody challenge as you seamlessly slaughter your way through 4 diverse locations in unknown deep space. With secrets hidden around every corner and plenty of mechanics to discover, the tutorial is just the start — so explore & experiment often!

لینک دانلود